Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23721413
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
61.824 RON
Profit net
-4.158 RON
Capitaluri proprii
-55.357 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 40.917 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.753 RON | 96.913 RON | 110.603 RON | 119.931 RON | 83.355 RON | 5.394 RON | 68.279 RON | 56.771 RON | 55.751 RON | 44.834 RON | 29.326 RON | 36.276 RON | 68.559 RON | 61.824 RON |
| Profit net | 2.979 RON | -25.652 RON | 174 RON | 17.341 RON | 5.753 RON | -26.188 RON | -16.141 RON | 24.125 RON | -30.256 RON | 3.984 RON | -17.200 RON | -3.450 RON | 13.535 RON | -4.158 RON |
| Total active |
Comparație cu 371 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.822 RON |
| 11.376 RON |
| 29.825 RON |
| 18.008 RON |
| 33.174 RON |
| 41.315 RON |
| 40.849 RON |
| 34.458 RON |
| 17.268 RON |
| 3.443 RON |
| 7.331 RON |
| 2.845 RON |
| 4.092 RON |
| 5.732 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 6.544 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 15.822 RON | 11.376 RON | 29.825 RON | 18.008 RON | 33.174 RON | 41.315 RON | 40.849 RON | 27.914 RON | 17.268 RON | 3.443 RON | 7.331 RON | 2.845 RON | 4.092 RON | 5.732 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.777 RON | -25.412 RON | -25.238 RON | -5.361 RON | 393 RON | -25.795 RON | -41.937 RON | -17.812 RON | -48.068 RON | -44.084 RON | -61.283 RON | -64.733 RON | -51.199 RON | -55.357 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.045 RON | 36.788 RON | 55.063 RON | 23.369 RON | 32.781 RON | 67.110 RON | 82.786 RON | 52.270 RON | 65.336 RON | 47.527 RON | 68.614 RON | 67.578 RON | 55.291 RON | 61.089 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|