Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 30 aug. 2022 și 13 mai 2026.
Servicii asistenta tehnica informatica
Servicii intretinere retea de date
Servicii asistenta tehnicServicii asistenta tehnica informaticaa informatica
Servicii intretinere retea de date
Servicii de dezvoltare de software personalizat
Servicii intretinere retea de date
Servicii mentenanta IT - Hardware si software
Servicii intretinere retea de date
Servicii intretinere retea de date
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23722273
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-28.
Cifră de afaceri
324.109 RON
Profit net
139.274 RON
Capitaluri proprii
139.475 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 186.380 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 103.082 RON | 87.455 RON | 30.323 RON | 86.846 RON | 328.461 RON | 211.529 RON | 274.662 RON | 121.320 RON | 710 RON | — | — | — | 0 RON | 35.205 RON | 149.247 RON | 268.991 RON | 324.109 RON |
| Profit net | -16.107 RON | -12.356 RON | 5.116 RON | 36.583 RON | 73.573 RON | -18.255 RON | -9.432 RON | 17.342 RON | -2.588 RON | -2.233 RON | -1.309 RON |
Comparație cu 73 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -2.551 RON |
| -1.645 RON |
| 25.964 RON |
| 50.724 RON |
| 88.840 RON |
| 139.274 RON |
| Total active | 10.937 RON | 38.045 RON | 39.662 RON | 24.206 RON | 118.094 RON | 69.552 RON | 76.298 RON | 75.671 RON | 72.993 RON | 70.760 RON | 69.451 RON | 66.900 RON | 65.489 RON | 93.271 RON | 62.346 RON | 104.172 RON | 176.314 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.622 RON | 3.194 RON | 3.194 RON | 3.194 RON | — | 2.894 RON | 1.240 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.850 RON | 4.187 RON | 6.050 RON |
|---|
| Active circulante | 7.315 RON | 34.851 RON | 36.468 RON | 21.012 RON | 118.094 RON | 66.658 RON | 75.058 RON | 75.671 RON | 72.993 RON | 70.760 RON | 69.451 RON | 66.900 RON | 65.489 RON | 93.271 RON | 59.496 RON | 99.985 RON | 170.264 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -18.772 RON | -31.128 RON | -26.012 RON | 10.571 RON | 84.144 RON | 65.889 RON | 56.457 RON | 73.799 RON | 71.211 RON | 68.978 RON | 67.669 RON | 65.118 RON | 63.473 RON | 26.164 RON | 50.925 RON | 89.041 RON | 139.475 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.709 RON | 69.173 RON | 65.674 RON | 13.635 RON | 33.950 RON | 3.663 RON | 19.841 RON | 1.872 RON | 1.782 RON | 1.782 RON | 1.782 RON | 1.782 RON | 2.016 RON | 67.107 RON | 11.421 RON | 15.131 RON | 36.839 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|