Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 feb. 2018 și 18 iun. 2026.
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
PRESTARI SERVICII SILVICE
PRESTARI SERVICII SILVICE
Servicii de exploatare forestiera
PRESTARI SERVICII SILVICE
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
PRESTARI SERVICII SILVICE
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
Servicii de exploatare forestiera
PRESTARI SERVICII SILVICE
PRESTARI SERVICII SILVICE
PRESTARI SERVICII SILVICE
PRESTARI SERVICII SILVICE
PRESTARI SERVICII SILVICE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23780134
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (4 persoane verificate).
Prin: REPEDE GHEORGHE
Prin: GIURCA EMIL EUGEN
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.603.067 RON
Profit net
196.258 RON
Capitaluri proprii
558.846 RON
Număr mediu salariați
22
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.343.329 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 166.604 RON | 388.888 RON | 421.890 RON | 472.508 RON | 513.711 RON | 543.513 RON | 638.698 RON | 766.203 RON | 1.219.174 RON | 1.254.719 RON | 1.264.783 RON | 1.402.640 RON | 1.770.422 RON | 1.909.323 RON | 2.173.408 RON | 2.603.067 RON |
| Profit net | -4.419 RON | 223 RON | 97 RON | -78.005 RON | 1.011 RON | -7.571 RON | 11.789 RON | 17.013 RON | 106.461 RON | 241.041 RON | 185.784 RON |
Comparație cu 128 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 92.355 RON |
| 107.676 RON |
| 183.998 RON |
| -329.111 RON |
| -144.435 RON |
| 196.258 RON |
| Total active | 3.415 RON | 126.132 RON | 133.090 RON | 84.248 RON | 82.691 RON | 56.250 RON | 82.027 RON | 141.802 RON | 254.334 RON | 542.188 RON | 772.529 RON | 878.151 RON | 1.028.956 RON | 1.290.934 RON | 977.853 RON | 864.931 RON | 1.167.730 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.672 RON | 1.672 RON | 4.845 RON | 4.904 RON | 2.568 RON | 671 RON | 96 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.743 RON | 124.460 RON | 128.245 RON | 79.344 RON | 80.123 RON | 55.579 RON | 81.931 RON | 141.802 RON | 254.334 RON | 542.188 RON | 772.529 RON | 878.151 RON | 1.028.956 RON | 1.290.934 RON | 977.853 RON | 864.931 RON | 1.167.730 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.819 RON | -1.596 RON | -1.498 RON | -79.503 RON | -78.493 RON | -86.064 RON | -74.275 RON | -57.262 RON | 49.198 RON | 290.240 RON | 476.024 RON | 568.379 RON | 676.055 RON | 860.053 RON | 530.942 RON | 386.507 RON | 558.846 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.234 RON | 127.728 RON | 92.238 RON | 107.550 RON | 134.444 RON | 127.166 RON | 143.854 RON | 186.616 RON | 192.688 RON | 222.132 RON | 282.314 RON | 295.706 RON | 338.835 RON | 430.881 RON | 446.911 RON | 478.424 RON | 608.884 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 13 | 15 | 17 | 17 | 17 | 17 | 18 | 18 | 20 | 20 | 20 | 19 | 22 | 23 | 22 | 22 |
|---|