Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

PG

PER GRUP SRL

Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
este sub incidența Legii nr. 85/2014 Insolvență Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
23844815
Nr. reg.
J38/534/2008
Înființată
5 sept. 2008
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1610

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,1 mil. RON

2025

Profit net

-651,7 K RON

2025

Angajați

8

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1610 — Tăierea și rindeluirea lemnului
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator judiciar provizoriu(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 09/05/2008

    Înființarea companiei

  2. 2008-05-13

    Înregistrare în scopuri de TVA

  3. 2023-11-01

    Înrolare în e-Factura

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. GIB MIHĂESCU, Nr. 8, CP 240142, biroul nr. 10, parter , corp Magazine, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, Romania
Cod poștal
240142
Data înregistrării
09/05/2008

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/23844815

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei PER GRUP SRL este 23844815.

PER GRUP SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J38/534/2008, din data de 09/05/2008.

PER GRUP SRL are sediul social la adresa Str. GIB MIHĂESCU, Nr. 8, CP 240142, biroul nr. 10, parter , corp Magazine, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, România.

Activitatea principală este CAEN 1610 — Tăierea și rindeluirea lemnului.

Da, PER GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2008-05-13.

Da, conform datelor publice ANAF, PER GRUP SRL este activă.

În 2025, PER GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.121.249 RON, cu 8 angajați.

Companii similare

CITY FOREST S.R.L.
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LENORY SRL
Sat Voineasa, Comuna Voineasa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRIOVIS SRL
Sat Văleni, Comuna Păuseşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ADCRIM SRL
Sat Grebleşti, Comuna Câineni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAREȘ AIDA S.R.L.
Municipiul Râmnicu Vâlcea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IONITA COMPANY SRL
Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DUNN LUMBER SRL
Sat Pietrari Com. Pietrari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FEROMAT SRL
Sat Olteni, Comuna Bujoreni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CITY FOREST S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului
LENORY SRLSat Voineasa, Comuna VoineasaVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului
PRIOVIS SRLSat Văleni, Comuna PăuseştiVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului
ADCRIM SRLSat Grebleşti, Comuna CâineniVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului
RAREȘ AIDA S.R.L.Municipiul Râmnicu VâlceaVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului
IONITA COMPANY SRLSat Măldăreşti, Comuna MăldăreştiVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului
DUNN LUMBER SRLSat Pietrari Com. PietrariVâlcea—
FEROMAT SRLSat Olteni, Comuna BujoreniVâlceaTăierea și rindeluirea lemnului

Contact

Str. GIB MIHĂESCU, Nr. 8, CP 240142, biroul nr. 10, parter , corp Magazine · Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.121.249 RON−51%
Profit net
-651.702 RON−384%
Angajați
8
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
13 mai 2008
Înrolat e-Factura din
1 nov. 2023
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Verificat ultima dată la 28 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Vâlcea
  • Firme din Râmnicu Vâlcea
  • Firme cu același domeniu: Tăierea și rindeluirea lemnului

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-09-28.

  • Plătitor de TVAdin 13.05.2008
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.11.2023

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 51% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 190% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.08) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.121.249 RON

-51,0%

Profit net

-651.702 RON

-384,3%

Capitaluri proprii

-1.595.428 RON

-726,0%

Număr mediu salariați

8

-20,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.924.032 RON

10din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,08

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,08

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
189,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-58,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-38,5 %
Cifră de afaceri / salariat
140.156 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 101 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.121.249 RON
    P25 16.490 RONMediană 225.522 RONP75 1.062.954 RON

    Peste 77% dintre firmele comparabile

  • Profit net-651.702 RON
    P25 -8.102 RONMediană 1.371 RONP75 31.730 RON

    Peste 3% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați8
    P25 1Mediană 3P75 7

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat140.156 RON
    P25 97.221 RONMediană 166.032 RONP75 393.846 RON

    Peste 39% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri67.200 RON—1.415.505 RON1.244.290 RON1.032.904 RON1.363.971 RON1.212.867 RON1.334.205 RON1.689.494 RON2.100.795 RON2.028.716 RON2.882.530 RON3.575.123 RON3.148.346 RON2.656.497 RON2.288.694 RON1.121.249 RON
Profit net12.339 RON13.165 RON110.354 RON1.993 RON96.030 RON82.693 RON48.278 RON41.519 RON10.156 RON2.594 RON7.462 RON408.821 RON368.274 RON161.703 RON-330.394 RON-134.559 RON-651.702 RON
Total active705.279 RON2.092.212 RON970.630 RON420.409 RON614.656 RON674.482 RON801.417 RON1.065.383 RON2.588.707 RON2.512.009 RON2.499.660 RON1.812.567 RON2.536.088 RON2.513.006 RON2.674.373 RON2.263.541 RON1.692.325 RON
Active imobilizate537.938 RON1.313.271 RON625.081 RON74.964 RON114.403 RON98.913 RON126.422 RON267.670 RON796.946 RON1.371.011 RON1.325.728 RON1.201.905 RON1.308.540 RON1.492.219 RON1.959.485 RON1.810.113 RON1.440.819 RON
Active circulante167.341 RON778.941 RON345.549 RON345.445 RON500.253 RON575.569 RON674.995 RON797.713 RON1.791.761 RON1.140.998 RON1.173.932 RON610.662 RON1.227.548 RON1.020.787 RON714.888 RON453.428 RON251.506 RON
Capitaluri proprii-16.800 RON-3.635 RON138.427 RON140.420 RON153.250 RON245.576 RON293.854 RON214.198 RON224.354 RON61.147 RON88.609 RON234.209 RON602.483 RON764.186 RON389.440 RON254.881 RON-1.595.428 RON
Datorii totale723.616 RON2.095.847 RON832.203 RON372.989 RON478.027 RON484.730 RON603.917 RON851.185 RON1.600.446 RON2.015.607 RON2.229.216 RON1.508.073 RON1.976.740 RON2.408.562 RON3.060.517 RON3.066.252 RON3.209.743 RON
Număr mediu salariați—465555710131416161315108

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă