Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23864049
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
255.094 RON
Profit net
2.228 RON
Capitaluri proprii
6.210 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 205.551 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.378 RON | 91.325 RON | 82.339 RON | 69.452 RON | 73.455 RON | 100.007 RON | 198.161 RON | 201.297 RON | 138.814 RON | 191.260 RON | 182.342 RON | 116.895 RON | 123.693 RON | 110.709 RON | 133.320 RON | 221.963 RON | 255.094 RON |
| Profit net | -15.852 RON | -6.974 RON | -35.672 RON | -24.044 RON | -21.523 RON | -10.104 RON | 72.859 RON | 59.868 RON | -32.634 RON | 26.496 RON |
Comparație cu 788 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.802 RON |
| 11.361 RON |
| 13.630 RON |
| -9.517 RON |
| -25.587 RON |
| 34.195 RON |
| 2.228 RON |
| Total active | 1.830 RON | 2.227 RON | 5.126 RON | 4.160 RON | 6.231 RON | 7.528 RON | 27.740 RON | 58.493 RON | 13.169 RON | 33.443 RON | 45.227 RON | 50.307 RON | 49.226 RON | 42.909 RON | 14.187 RON | 53.633 RON | 34.895 RON |
|---|
| Active imobilizate | 182 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 1.648 RON | 2.227 RON | 5.126 RON | 4.160 RON | 6.231 RON | 7.528 RON | 27.740 RON | 58.493 RON | 13.169 RON | 33.443 RON | 45.227 RON | 50.307 RON | 49.226 RON | 42.909 RON | 14.187 RON | 53.633 RON | 34.895 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -29.229 RON | -36.203 RON | -71.875 RON | -95.919 RON | -117.442 RON | -128.263 RON | -55.404 RON | 4.464 RON | -28.170 RON | -1.674 RON | 23.127 RON | 26.488 RON | 40.760 RON | 31.243 RON | -1.729 RON | 32.482 RON | 6.210 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.059 RON | 38.430 RON | 77.001 RON | 100.079 RON | 123.673 RON | 135.791 RON | 83.144 RON | 54.029 RON | 41.339 RON | 35.117 RON | 22.100 RON | 23.819 RON | 8.466 RON | 11.666 RON | 16.074 RON | 21.318 RON | 28.861 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 7 | 8 | 7 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|