Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 sept. 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 161 atribuiri.
Coperti de arhivare simple (necaserate)
Mapa de corespondenta cu burduf
Coperti de arhivare A4 2 cm, 3 cm, 4 cm
Autoritatea contractanta doreste achizitia de 38 calendare 2026
Coperti arhivare detasabile carton legatorie
Achiziție de materiale necesare activităților de promovare a Forțelor Aeriene.
Panou informare investitie AFM
Coperti de arhivare format A3
Achizitie stikere pentru avioanele tinta
Panou informare temporar PNRR
Mapa corespondenta imitatie piele
Achiziție Panou informativ A3
Coperti de arhivare format A3
Carton duplex (Coperti de dosar) A4
Coperti de arhivare A4 3 cm si A4 4 cm
Afis A3 pentru informare si publicitate
Etichete cod de bare (2x2 cm)
Carton duplex (Coperti de dosar) A4
Achizitie materiale papetarie
Panou de informare Anghel Saligny
Legitimatie de serviciu
Copertile de arhivare sunt format A3
Achizitie panou temporar de informare - PNRR
Carton duplex (Coperti de dosar) A4
Panou informare temporar
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23873993
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
117.988 RON
Profit net
392 RON
Capitaluri proprii
72.227 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 118.069 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 60.972 RON | 44.202 RON | 44.363 RON | 57.205 RON | 43.825 RON | 70.829 RON | 52.876 RON | 58.146 RON | 77.066 RON | 133.560 RON | 95.851 RON | 93.984 RON | 95.071 RON | 105.608 RON | 90.209 RON | 97.396 RON | 117.988 RON |
| Profit net | 1.156 RON | -6.412 RON | -7.303 RON | -6.454 RON | -2.390 RON | -22.942 RON | 13.443 RON | 4.576 RON | 15.295 RON | 20.844 RON | 23.603 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 17), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.464 RON |
| 12.867 RON |
| 14.363 RON |
| -11.592 RON |
| -10.376 RON |
| 392 RON |
| Total active | 38.347 RON | 39.917 RON | 33.206 RON | 43.854 RON | 101.455 RON | 113.203 RON | 152.734 RON | 138.017 RON | 164.220 RON | 200.463 RON | 162.210 RON | 188.698 RON | 213.699 RON | 205.007 RON | 182.467 RON | 166.686 RON | 169.994 RON |
|---|
| Active imobilizate | 158 RON | 47 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.267 RON | 567 RON | 149 RON | 149 RON | — |
|---|
| Active circulante | 38.189 RON | 39.870 RON | 33.206 RON | 43.854 RON | 101.455 RON | 113.203 RON | 152.734 RON | 138.017 RON | 164.220 RON | 200.463 RON | 162.210 RON | 188.698 RON | 211.432 RON | 204.440 RON | 182.318 RON | 166.537 RON | 169.994 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.402 RON | -5.010 RON | -12.313 RON | -18.767 RON | -21.157 RON | -44.099 RON | -33.850 RON | -29.274 RON | -13.979 RON | 6.866 RON | 30.469 RON | 60.933 RON | 73.800 RON | 88.163 RON | 82.211 RON | 71.835 RON | 72.227 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.945 RON | 44.927 RON | 45.519 RON | 62.621 RON | 122.612 RON | 157.302 RON | 186.584 RON | 167.291 RON | 178.199 RON | 193.597 RON | 131.741 RON | 128.049 RON | 139.899 RON | 116.925 RON | 101.109 RON | 95.045 RON | 97.968 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|