Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23961564
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BURLACU IONELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
377.142 RON
Profit net
309.152 RON
Capitaluri proprii
309.392 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 318.213 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2014 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.399 RON | 289 RON | 0 RON | 124.401 RON | 148.665 RON | 160.441 RON | 126.308 RON | 151.954 RON | 204.160 RON | 284.159 RON | 297.318 RON | 377.142 RON |
| Profit net | -2.592 RON | -2.271 RON | 0 RON | 112.591 RON | 139.448 RON | 150.796 RON | 113.867 RON | 143.319 RON | 194.413 RON | 228.037 RON | 230.194 RON | 309.152 RON |
| Total active | 6.196 RON | 5.773 RON | 5.773 RON | 115.006 RON | 181.248 RON | 206.042 RON | 292.583 RON | 436.141 RON |
Comparație cu 189 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 779.173 RON |
| 233.524 RON |
| 240.188 RON |
| 328.560 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 2.251 RON | 1.447 RON | 483 RON | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 6.196 RON | 5.773 RON | 5.773 RON | 115.006 RON | 181.248 RON | 206.042 RON | 290.332 RON | 434.694 RON | 778.690 RON | 233.524 RON | 240.188 RON | 328.560 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.751 RON | 1.480 RON | 1.480 RON | 114.070 RON | 179.836 RON | 204.320 RON | 291.661 RON | 434.980 RON | 194.653 RON | 228.277 RON | 230.434 RON | 309.392 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.445 RON | 4.293 RON | 4.293 RON | 936 RON | 1.412 RON | 1.722 RON | 922 RON | 1.161 RON | 584.520 RON | 5.247 RON | 9.754 RON | 19.168 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|