Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/24046897
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZAMFIRESCU GABRIELA FLORENTINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
331.918 RON
Profit net
12.317 RON
Capitaluri proprii
25.590 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 294.375 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 3309 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 78.998 RON | 83.667 RON | 92.552 RON | 59.528 RON | 82.870 RON | 116.524 RON | 144.830 RON | 162.154 RON | 143.646 RON | 174.854 RON | 199.524 RON | 142.908 RON | 178.166 RON | 226.075 RON | 261.429 RON | 296.537 RON | 331.918 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -4.452 RON | 5.399 RON | 16.887 RON | -14.746 RON | -17.134 RON | -12.919 RON | 10.590 RON | 22.311 RON | -1.725 RON | -8.776 RON | 2.099 RON | 10.998 RON | -380 RON | 17.833 RON | 19.927 RON | -26.942 RON | 12.317 RON |
| Total active | 10.625 RON | 15.594 RON | 31.675 RON | 30.929 RON | 35.462 RON | 19.894 RON | 16.722 RON | 21.894 RON | 22.540 RON | 28.542 RON | 38.903 RON | 42.510 RON | 30.696 RON | 27.042 RON | 51.551 RON | 33.830 RON | 36.531 RON |
| Active imobilizate | 105 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 10.520 RON | 15.594 RON | 31.675 RON | 30.929 RON | 35.462 RON | 19.894 RON | 16.722 RON | 21.894 RON | 22.540 RON | 28.542 RON | 38.903 RON | 42.510 RON | 30.696 RON | 27.042 RON | 51.551 RON | 33.830 RON | 36.531 RON |
| Capitaluri proprii | 1.381 RON | 6.780 RON | 23.667 RON | 8.921 RON | -8.213 RON | -21.132 RON | -10.542 RON | 11.769 RON | -1.485 RON | -10.261 RON | -8.162 RON | 2.835 RON | 2.455 RON | 20.288 RON | 40.215 RON | 13.273 RON | 25.590 RON |
| Datorii totale | 9.244 RON | 8.814 RON | 8.008 RON | 22.008 RON | 43.675 RON | 41.026 RON | 27.264 RON | 10.125 RON | 24.025 RON | 38.803 RON | 47.065 RON | 39.675 RON | 28.241 RON | 6.754 RON | 11.336 RON | 20.557 RON | 11.207 RON |
| Număr mediu salariați | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 5 | — | 6 | 6 | 6 | 5 |