Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 feb. 2016 și 27 mai 2021.
Servicii buget, financiar, contabilitate institutii publice
Servicii de buget, financiar si contabilitate
Servicii de contabilitate
Servicii buget, financiar, contabilitate institutii publice
Servicii buget, financiar, contabilitaServicii buget, financiar, contabilitate te institutii publice
Servicii buget, financiar, contabilitate institutii publice
Servicii buget, financiar, contabilitate institutii publice
Servicii buget, financiar, contabilitate institutii publice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24070542
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAVU CRISTINA
Prin: SAVU CRISTINA
Prin: SAVU CRISTINA
Prin: SAVU CRISTINA
Prin: SAVU CRISTINA
Prin: SAVU CRISTINA
Prin: SAVU CRISTINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.600 RON
Profit net
3.036 RON
Capitaluri proprii
200.663 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 117.334 RON | 154.625 RON | 132.867 RON | 80.924 RON | 176.942 RON | 127.988 RON | 190.473 RON | 124.740 RON | 111.289 RON | 91.094 RON | 47.871 RON | 6.792 RON | 45.800 RON | 6.300 RON | 6.637 RON | 3.600 RON | 3.600 RON |
| Profit net | 38.588 RON | 47.110 RON | -2.065 RON | 19.376 RON | 45.722 RON | 13.764 RON | 110.304 RON | 96.121 RON | -9.805 RON | 44.084 RON | 18.616 RON | 4.889 RON |
Comparație cu 312 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.385 RON |
| -22.326 RON |
| -29.352 RON |
| -3.924 RON |
| 3.036 RON |
| Total active | 106.687 RON | 122.416 RON | 212.881 RON | 255.568 RON | 308.140 RON | 162.604 RON | 283.536 RON | 223.164 RON | 201.236 RON | 248.742 RON | 262.997 RON | 256.818 RON | 253.777 RON | 231.084 RON | 201.551 RON | 197.964 RON | 201.564 RON |
|---|
| Active imobilizate | 24.341 RON | 24.341 RON | 24.341 RON | 14.341 RON | 16.519 RON | 2.624 RON | 2.178 RON | 2.178 RON | 2.178 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 82.346 RON | 98.075 RON | 188.540 RON | 241.227 RON | 291.621 RON | 159.980 RON | 281.358 RON | 220.986 RON | 199.058 RON | 248.742 RON | 262.997 RON | 256.818 RON | 253.777 RON | 231.084 RON | 201.551 RON | 197.964 RON | 201.564 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.176 RON | 79.285 RON | 77.220 RON | 96.597 RON | 142.319 RON | 156.083 RON | 266.386 RON | 198.832 RON | 189.026 RON | 233.110 RON | 251.726 RON | 256.614 RON | 253.230 RON | 230.904 RON | 201.551 RON | 197.627 RON | 200.663 RON |
|---|
| Datorii totale | 74.511 RON | 43.131 RON | 135.661 RON | 158.971 RON | 165.821 RON | 6.521 RON | 17.150 RON | 24.332 RON | 12.210 RON | 15.632 RON | 11.271 RON | 204 RON | 547 RON | 180 RON | 0 RON | 337 RON | 901 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | — | 0 | — | — | 1 | 1 | — | — |
|---|