Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/2410899
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.196.563 RON
Profit net
260.599 RON
Capitaluri proprii
-271.241 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 631.835 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1302 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 83.036 RON | 80.626 RON | 68.893 RON | 39.709 RON | 53.002 RON | 56.467 RON | 66.814 RON | 80.169 RON | 15.419 RON | 9.361 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 248.067 RON | 415.210 RON | 2.196.563 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -30.659 RON | -32.946 RON | -26.069 RON | -30.983 RON | -20.916 RON | -30.304 RON | -21.048 RON | -17.217 RON | -29.414 RON | -13.652 RON | -2.160 RON | -1.200 RON | -1.200 RON | -10.658 RON | 10.680 RON | -178.289 RON | 260.599 RON |
| Total active | 10.751 RON | 11.397 RON | 6.821 RON | 1.059 RON | 2.128 RON | 1.414 RON | 3.475 RON | 2.029 RON | 5.230 RON | 5.554 RON | 4.394 RON | 4.194 RON | 4.194 RON | 623 RON | 68.145 RON | 40.598 RON | 156.718 RON |
| Active imobilizate | 6.607 RON | 5.105 RON | 5.105 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | 225 RON | 39.390 RON |
| Active circulante | 4.144 RON | 6.292 RON | 1.716 RON | 1.059 RON | 2.128 RON | 1.414 RON | 3.475 RON | 2.029 RON | 5.230 RON | 5.554 RON | 4.394 RON | 4.194 RON | 4.194 RON | 623 RON | 68.145 RON | 40.373 RON | 117.328 RON |
| Capitaluri proprii | -121.463 RON | -154.409 RON | -180.478 RON | -211.462 RON | -232.378 RON | -262.682 RON | -283.730 RON | -300.947 RON | -330.361 RON | -344.013 RON | -346.173 RON | -347.373 RON | -348.573 RON | -359.231 RON | -348.551 RON | -526.840 RON | -271.241 RON |
| Datorii totale | 133.064 RON | 166.338 RON | 187.299 RON | 212.521 RON | 234.506 RON | 264.096 RON | 287.205 RON | 302.976 RON | 335.591 RON | 349.567 RON | 350.567 RON | 351.567 RON | 352.767 RON | 359.854 RON | 416.696 RON | 592.438 RON | 452.959 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 |