Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 mar. 2016 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 137 atribuiri.
CIRCUIT ALIMENTARE ELECTRICA SPA-uri
Servicii de verificare PRAМ
Servicii de intretinere a iluminatului public
Măsurători Prize de pămînt (PRAM)
Reparatie circuit iluminat public
Alimentare statie incarcare electrica
Circuit electric dedicat
Măsurători Prize de pămînt (PRAM)
Montaj corp lampa
Corp lampa panel 600/600 aplicata 48W
Servicii de intretinere a iluminatului public in orasul Macin
Masuratori PRAM
Servicii de inchiriere autoplatforma ridicatoare cu brat
Servicii de intretinere a iluminatului public
Circuit electric dedicat
Înlocuit aparataje electrice (prize, intrerupatoare, etc)
Servicii de întreținere a iluminatului public - comuna Jijila
Module solare fotovoltaice
Module solare fotovoltaice
Măsurători Prize de pămînt (PRAM)
Servicii de inspecție tehnică
Montaje
REPARATIE CIRCUIT ILUMINAT PUBLIC
Proiectoare orientabile iluminat Baza sportivă - Comuna Jijila
Inlocuit usol general tablou distributie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24123566
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.411.698 RON
Profit net
201.054 RON
Capitaluri proprii
171.813 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.484.915 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.052 RON | 195.188 RON | 224.119 RON | 193.806 RON | 135.130 RON | 154.124 RON | 221.474 RON | 274.003 RON | 416.469 RON | 703.138 RON | 1.129.696 RON | 1.382.989 RON | 1.332.358 RON | 1.279.376 RON | 1.411.698 RON |
| Profit net | 50.021 RON | 63.352 RON | 97.686 RON | 55.800 RON | 27.021 RON | 23.802 RON | 31.402 RON | 93.988 RON | 160.337 RON | 259.147 RON | 11.544 RON | 375.128 RON | 346.078 RON | 357.700 RON | 201.054 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 71.957 RON |
| 118.252 RON |
| 228.073 RON |
| 241.295 RON |
| 259.358 RON |
| 284.465 RON |
| 112.191 RON |
| 207.035 RON |
| 395.396 RON |
| 414.439 RON |
| 466.229 RON |
| 778.039 RON |
| 551.817 RON |
| 819.031 RON |
| 880.883 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 9.792 RON | 49.809 RON | 101.472 RON | 70.742 RON | 11.990 RON | — | — | 50.873 RON | 19.663 RON |
|---|
| Active circulante | 71.957 RON | 118.252 RON | 228.073 RON | 241.295 RON | 259.358 RON | 284.465 RON | 102.399 RON | 157.226 RON | 293.924 RON | 343.697 RON | 454.239 RON | 778.039 RON | 551.817 RON | 768.158 RON | 861.220 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 48.754 RON | 92.106 RON | 189.793 RON | 195.593 RON | 212.614 RON | 236.416 RON | 62.555 RON | 101.339 RON | 261.676 RON | 266.498 RON | 108.671 RON | 383.559 RON | 142.657 RON | 274.207 RON | 171.813 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.203 RON | 26.146 RON | 38.280 RON | 45.702 RON | 46.744 RON | 48.049 RON | 49.636 RON | 105.696 RON | 133.720 RON | 147.941 RON | 297.558 RON | 334.480 RON | 409.160 RON | 544.824 RON | 709.070 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 8 | 8 | 9 | 6 | 6 |
|---|