Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 apr. 2022 și 9 iun. 2026.
Saltea gimnastica 200x90x10cm cu husa impermeabila, lavabila
Saltea sport FlexiCore 120x57x5 cm, pentru exerciții la sol, de culoare Albastra
Saltele gimastica
Pachet Saltea gimnastica 200x100x10 cm
Pachet Husa pentru saltea, impermeabilă cu fermoar Safe
Huse impermeabile- Condorul
Pachet Saltea gimnastica 200x110x10 cm
Saltea sport FlexiCore pentru exerciții la sol, de culoare Albastra 200x100 cm
Husa pentru saltea
SET LENJERIE DE PAT PT O PERSOANA INCLUSIV CU CEARSAF IMPERMEABIL I.M. KLEIN
Husa pentru saltea impermeabila, detasabila cu fermoar,im 200/90/15 cm
Husa pentru saltea impermeabila, detasabila cu fermoar,im 200/90/15 cm
HUSA IMPERMEABILA PENTRU SALTEA ( PAT DE 1 PERSOANA ) - 40 BUCATI
Covor de gimnastica 400x140x10 cm
Saltea sport pentru antrenament la sol cu husa de culoare albastru, 200x100x7cm
Perna pentru sezut exterior/ interior, material impermeabil de culoare albastru
Saltea din burete cu husa detasabila dimensiune de 200/100/12 cm, Albastru
Furnizare articole sportive
Saltea din burete cu husa detasabila
Husa protectie saltea din PVC ( piele ecologica) 200x100x7 cm, Albastru
Saltea sport pentru antrenament la sol cu husa de culoare albastru, 200x100x7cm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24137715
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
712.157 RON
Profit net
76.051 RON
Capitaluri proprii
19.733 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 405.361 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.522 RON | 5.294 RON | 19.638 RON | 30.795 RON | 19.403 RON | 53.369 RON | 78.096 RON | 46.857 RON | 13.094 RON | 16.385 RON | 24.352 RON | 12.780 RON | 71.436 RON | 138.564 RON | 227.152 RON | 737.823 RON | 712.157 RON |
| Profit net | -36.979 RON | -44.919 RON | -37.785 RON | -32.341 RON | -26.939 RON | -19.292 RON | -18.984 RON | -10.740 RON | -347 RON | -14.802 RON |
Comparație cu 202 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -19.482 RON |
| -24.412 RON |
| 6.978 RON |
| 23.751 RON |
| 50.230 RON |
| 162.240 RON |
| 76.051 RON |
| Total active | 12.474 RON | 30.209 RON | 33.167 RON | 23.724 RON | 31.397 RON | 53.351 RON | 29.102 RON | 27.438 RON | 24.960 RON | 22.525 RON | 24.855 RON | 21.143 RON | 35.804 RON | 42.291 RON | 85.556 RON | 188.692 RON | 215.140 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.400 RON | 2.400 RON | 2.400 RON | 2.400 RON | 2.400 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.074 RON | 27.809 RON | 30.767 RON | 21.324 RON | 28.997 RON | 53.351 RON | 29.102 RON | 27.438 RON | 24.960 RON | 22.525 RON | 24.855 RON | 21.143 RON | 35.804 RON | 42.291 RON | 85.556 RON | 188.692 RON | 215.140 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -49.479 RON | -94.398 RON | -132.183 RON | -164.524 RON | -191.462 RON | -210.754 RON | -229.737 RON | -240.477 RON | -240.824 RON | -255.624 RON | -275.106 RON | -299.518 RON | -292.540 RON | -268.789 RON | -218.559 RON | -56.319 RON | 19.733 RON |
|---|
| Datorii totale | 61.953 RON | 124.607 RON | 165.350 RON | 188.248 RON | 222.859 RON | 264.105 RON | 258.839 RON | 267.915 RON | 265.784 RON | 278.149 RON | 299.961 RON | 320.661 RON | 328.344 RON | 311.080 RON | 304.115 RON | 245.011 RON | 195.407 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 |
|---|