Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24150242
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
214.303 RON
Profit net
-2.114 RON
Capitaluri proprii
38.059 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 236.814 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.939 RON | 44.350 RON | 31.762 RON | 74.638 RON | 56.978 RON | 69.335 RON | 161.502 RON | 164.419 RON | 172.700 RON | 161.739 RON | 205.671 RON | 155.688 RON | 220.504 RON | 158.924 RON | 181.234 RON | 221.397 RON | 214.303 RON |
| Profit net | -24.109 RON | -36.438 RON | -39.367 RON | -7.157 RON | -40.539 RON | -28.980 RON | 23.826 RON | 41.464 RON | 31.958 RON | 9.515 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.327 RON |
| 18.497 RON |
| 59.004 RON |
| 14 RON |
| 1.005 RON |
| 7.954 RON |
| -2.114 RON |
| Total active | 18.549 RON | 15.925 RON | 16.037 RON | 41.953 RON | 32.502 RON | 6.924 RON | 8.687 RON | 41.705 RON | 57.555 RON | 38.619 RON | 20.531 RON | 47.463 RON | 39.715 RON | 56.376 RON | 58.340 RON | 65.718 RON | 50.754 RON |
|---|
| Active circulante | 18.549 RON | 15.925 RON | 16.037 RON | 41.953 RON | 32.502 RON | 6.924 RON | 8.687 RON | 41.705 RON | 57.555 RON | 38.619 RON | 20.531 RON | 47.463 RON | 39.715 RON | 56.376 RON | 58.340 RON | 65.718 RON | 50.754 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -23.909 RON | -60.347 RON | -99.714 RON | -106.871 RON | -147.410 RON | -176.390 RON | -152.565 RON | -111.100 RON | -79.144 RON | -69.629 RON | -51.177 RON | -31.835 RON | 31.199 RON | 31.213 RON | 32.217 RON | 40.172 RON | 38.059 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.458 RON | 76.272 RON | 115.751 RON | 148.824 RON | 179.912 RON | 183.314 RON | 161.252 RON | 152.805 RON | 136.699 RON | 108.248 RON | 71.708 RON | 79.298 RON | 8.516 RON | 30.194 RON | 26.123 RON | 25.546 RON | 12.695 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 2 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 3 |
|---|