Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 mai 2018 și 27 iul. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 40 atribuiri.
Lucrari de reparatii imbracaminte asfaltica Drumul Boilor, C. Urseni
Reparații platformă asfaltată în zona Pieței Locale (Agroalimentare), str. Târgului, oraș Ciacova.
Montarea unor limitatoare de viteză și a indicatoarelor rutiere aferente în U.A.T. Ciacova.
Reparatii prin covor asfaltic
Lucrari de reparatii trotuare
Reparatii drum in comuna Masloc
Extindere retea de alimentare cu apa in comuna Mosnita Noua
Lucrari pentru siguranta circulatiei DC 156 Sacosu Turcesc - Icloda
Lucrari de reparatii a drumurilor/strazilor prin pietruire
Lucrari de reparatii prin pietruire drumuri
Extindere retea de alimentare cu apa in comuna Mosnita Noua, montaj fitinguri hidranti, vane, camine
Lucrari de reparatii si pietruiri strazi in comuna Padureni
Lucrări de întreținere străzi prin pietruire
MODERNIZARE STRAZI IN LOCALITATEA SANMIHAIU GERMAN
LOT I–AMEN DRUM SISTEM ANTIGRINDINA, LOT II–SCARIFICARE SI PIETRUIRE STR LATERALE DAROVA SI HODOS
Lucrari de intretinere a acostamentelor
Lucrari de intretinere drumuri prin completare cu piatra
LUCRARI DE REPARATII PRIN ASFALTARE DC188 LIVEZILE-GHILAD, COM. LIVEZILE, JUD. TIMIS
Lucrari de reparare a drumurilor
achizitionare " LUCRARI DE INTRETINERE STRADA HANDREA SI DC 115 IN COMUNA FARDEA, JUDETUL TIMIS”
Lucrari de pietruire drumuri UAT GATAIA
Lucrări de întreținere străzi prin pietruire în localitățile Teș și Coșarii, comuna Brestovăț
Lucrari de intretinere a drumurilor/strazilor Teremia Mare
Lucrari de intretinere a drumurilor/strazilor Teremia Mica
Modernizare strada 1 si strada 2 partial Loc. Cornesti comuna Ortisoara jud.Timis
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24166893
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TITERLEA CONSTANTIN-MARIUS
Prin: TITERLEA CONSTANTIN-MARIUS
Prin: TITERLEA CONSTANTIN-MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
58.000 RON
Profit net
147 RON
Capitaluri proprii
1.247.778 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.729.278 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 558.433 RON | 122.630 RON | 40.500 RON | 67.640 RON | 33.548 RON | 112.657 RON | 18.000 RON | 24.000 RON | 4.200 RON | 1.242.199 RON | 1.107.867 RON | 2.216.478 RON | 2.363.415 RON | 1.992.398 RON | 2.314.995 RON | 850.100 RON | 58.000 RON |
| Profit net | -196.513 RON | 13.207 RON | -7.448 RON | -1.532 RON | 6.677 RON | 61.846 RON | 15.672 RON | 22.816 RON | 3.103 RON | 325.645 RON | 445.726 RON |
Comparație cu 38 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 08), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.209.421 RON |
| 116.712 RON |
| 640.176 RON |
| 1.275.521 RON |
| 18.014 RON |
| 147 RON |
| Total active | 404.365 RON | 180.308 RON | 122.097 RON | 113.141 RON | 100.704 RON | 288.606 RON | 308.776 RON | 331.639 RON | 334.078 RON | 822.144 RON | 1.625.273 RON | 3.009.603 RON | 1.263.257 RON | 1.475.923 RON | 2.702.270 RON | 2.499.071 RON | 2.321.711 RON |
|---|
| Active imobilizate | 95.873 RON | 68.794 RON | 41.716 RON | 15.319 RON | 12.255 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 308.492 RON | 111.514 RON | 80.381 RON | 97.822 RON | 88.449 RON | 288.606 RON | 308.776 RON | 331.639 RON | 334.078 RON | 822.144 RON | 1.625.273 RON | 3.009.603 RON | 1.263.257 RON | 1.475.923 RON | 2.702.270 RON | 2.499.071 RON | 2.321.711 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -192.159 RON | -178.952 RON | -186.400 RON | -187.932 RON | -181.255 RON | -119.409 RON | -103.736 RON | -80.920 RON | -77.818 RON | 247.827 RON | 693.553 RON | 1.655.605 RON | 212.317 RON | 644.496 RON | 1.280.017 RON | 1.247.631 RON | 1.247.778 RON |
|---|
| Datorii totale | 596.524 RON | 359.260 RON | 308.497 RON | 301.073 RON | 281.959 RON | 408.015 RON | 412.512 RON | 412.559 RON | 411.896 RON | 574.317 RON | 931.720 RON | 1.353.998 RON | 1.050.940 RON | 831.427 RON | 1.422.253 RON | 1.340.945 RON | 1.073.933 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 7 | — | — | — | — | — | — | 1 | 3 | 5 | 14 | 23 | 24 | 18 | 11 | 1 |
|---|