Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 sept. 2019 și 18 mai 2020.
Fereastră din PVC
Ușă din PVC
Întreținerea periodică a căminului cultural din Inlăceni, schimbarea ferestrelor și ușilor deteriora
Întreținerea periodică a căminului cultural din Cușmed, schimbarea ferestrelor și ușilor deteriorate
Întreținerea periodică a căminului cultural din Șiclod, schimbarea ferestrelor și ușilor deteriorate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24188476
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.039.567 RON
Profit net
27.692 RON
Capitaluri proprii
364.447 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 933.666 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 70.068 RON | 0 RON | 0 RON | 35.097 RON | 9.292 RON | 11.006 RON | 8.224 RON | 6.300 RON | 427.878 RON | 413.493 RON | 747.181 RON | 1.068.118 RON | 402.336 RON | 1.015.303 RON | 1.039.567 RON |
| Profit net | -12.331 RON | 0 RON | -1.210 RON | 16.251 RON | 6.952 RON | 2.551 RON | 2.358 RON | 5.046 RON | 119.495 RON | 97.376 RON | 93.379 RON | 100.686 RON | -56.463 RON | 14.247 RON | 27.692 RON |
Comparație cu 399 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 34.603 RON |
| 399 RON |
| 2.989 RON |
| 39.668 RON |
| 19.838 RON |
| 19.994 RON |
| 20.079 RON |
| 24.172 RON |
| 201.616 RON |
| 501.422 RON |
| 720.751 RON |
| 734.643 RON |
| 793.737 RON |
| 823.449 RON |
| 862.110 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.250 RON | 19.284 RON | 130.041 RON | 89.039 RON |
|---|
| Active circulante | 34.603 RON | 399 RON | 2.989 RON | 39.668 RON | 19.838 RON | 19.994 RON | 20.079 RON | 24.172 RON | 201.616 RON | 501.422 RON | 720.751 RON | 718.393 RON | 774.453 RON | 693.408 RON | 773.071 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 34.399 RON | 399 RON | -811 RON | 15.440 RON | 14.080 RON | 16.631 RON | 18.989 RON | 24.035 RON | 143.530 RON | 240.906 RON | 334.284 RON | 404.970 RON | 322.508 RON | 336.755 RON | 364.447 RON |
|---|
| Datorii totale | 204 RON | 0 RON | 3.800 RON | 24.228 RON | 5.758 RON | 3.363 RON | 1.090 RON | 137 RON | 58.086 RON | 260.516 RON | 386.467 RON | 329.673 RON | 471.229 RON | 486.694 RON | 497.663 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|