Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24188654
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.604.554 RON
Profit net
3.897 RON
Capitaluri proprii
-358.788 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.146.222 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 27.229 RON | 0 RON | 0 RON | 8.057 RON | -357 RON | — | — | — | — | — | 160.935 RON | 3.309.516 RON | 1.257.618 RON | 3.512.044 RON | 3.604.554 RON |
| Profit net | -21.123 RON | 13.325 RON | -5.844 RON | -10.224 RON | -28.982 RON | -13.740 RON | -4.553 RON | -4.701 RON | -12.815 RON | -7.400 RON | -13.128 RON | -571.021 RON |
Comparație cu 436 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 696.055 RON |
| -350.777 RON |
| -7.862 RON |
| 3.897 RON |
| Total active | 6.306 RON | 222 RON | 88 RON | 1.417 RON | 91 RON | 432 RON | 279 RON | 124 RON | 103 RON | 274 RON | 402 RON | 74.748 RON | 218.259 RON | 47.363 RON | 433.045 RON | 520.120 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.044 RON | 4.867 RON | 2.675 RON | 5.157 RON |
|---|
| Active circulante | 6.306 RON | 222 RON | 88 RON | 1.417 RON | 91 RON | 432 RON | 279 RON | 124 RON | 103 RON | 274 RON | 402 RON | 74.748 RON | 215.215 RON | 42.496 RON | 430.370 RON | 514.963 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -20.923 RON | -7.598 RON | -13.442 RON | -10.136 RON | -39.118 RON | -52.858 RON | -57.411 RON | -62.112 RON | -74.916 RON | -82.316 RON | -45.434 RON | -616.455 RON | 79.600 RON | -286.995 RON | -294.857 RON | -358.788 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.229 RON | 7.820 RON | 13.530 RON | 11.553 RON | 39.209 RON | 53.290 RON | 57.690 RON | 62.236 RON | 75.019 RON | 82.590 RON | 45.836 RON | 691.203 RON | 144.805 RON | 336.808 RON | 730.176 RON | 879.376 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|