Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24194915
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-28.
Cifră de afaceri
1.825.446 RON
Profit net
-10.802 RON
Capitaluri proprii
7.032 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 730.382 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.023 RON | 28.792 RON | 11.355 RON | 24.187 RON | 4.262 RON | 6.213 RON | — | 6.960 RON | 27.278 RON | 41.403 RON | 16.557 RON | 16.850 RON | 14.662 RON | 63.731 RON | 1.244.064 RON | 1.825.446 RON |
| Profit net | -27.123 RON | -6.883 RON | 3.299 RON | 1.458 RON | -937 RON | 163 RON | -3.806 RON | 2.812 RON | -26.798 RON | 16.099 RON | 12.357 RON | 11.102 RON | 8.448 RON | 43.934 RON |
Comparație cu 101 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.900 RON |
| -10.802 RON |
| Total active | 84.637 RON | 163.261 RON | 104.857 RON | 26.012 RON | 21.517 RON | 6.913 RON | 2.720 RON | 3.337 RON | 1.919 RON | 1.353 RON | 50.084 RON | 20.102 RON | 22.412 RON | 173.402 RON | 390.295 RON | 645.475 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 39 RON | 123.491 RON | 95.822 RON |
|---|
| Active circulante | 84.637 RON | 163.261 RON | 104.857 RON | 26.012 RON | 21.517 RON | 6.913 RON | 2.720 RON | 3.337 RON | 1.919 RON | 1.353 RON | 50.084 RON | 20.102 RON | 22.412 RON | 173.363 RON | 266.804 RON | 549.653 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -79.861 RON | -86.744 RON | -77.809 RON | -76.351 RON | -77.289 RON | -77.126 RON | -80.932 RON | -78.120 RON | -104.918 RON | -88.819 RON | -76.462 RON | -66.460 RON | -58.013 RON | -9.867 RON | 17.834 RON | 7.032 RON |
|---|
| Datorii totale | 164.498 RON | 250.005 RON | 188.466 RON | 102.363 RON | 98.806 RON | 84.039 RON | 83.652 RON | 81.457 RON | 106.837 RON | 90.172 RON | 126.546 RON | 86.562 RON | 80.425 RON | 183.405 RON | 372.461 RON | 638.447 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 1 | 0 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|