Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 8 iun. 2026 și 8 iun. 2026.
panouri termoizolante
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 14 oct. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/24204075
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
6.525.524 RON
Profit net
-1.005.876 RON
Capitaluri proprii
-1.340.363 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.251.027 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 241 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 389 RON | 1.481 RON | 24.958 RON | 48.070 RON | 73.394 RON | 9.204 RON | 1.237 RON | 46.220 RON | 43.138 RON | — | — | — | — | 995.494 RON | 4.588.867 RON | 6.510.210 RON | 6.525.524 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -3.920 RON | -5.713 RON | -1.644 RON | 325 RON | 44.739 RON | -20.994 RON | -1.697 RON | 26.116 RON | 18.455 RON | -8.150 RON | -1.411 RON | 0 RON | 0 RON | 54.864 RON | 673.826 RON | -473.153 RON | -1.005.876 RON |
| Total active | 8.433 RON | 5.575 RON | 14.342 RON | 29.250 RON | 56.153 RON | 26.561 RON | 10.718 RON | 44.262 RON | 27.315 RON | 14.304 RON | 13.622 RON | 13.622 RON | 13.622 RON | 528.121 RON | 3.006.166 RON | 5.313.992 RON | 3.994.478 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 133.196 RON | 277.995 RON | 218.293 RON |
| Active circulante | 8.433 RON | 5.575 RON | 14.342 RON | 29.250 RON | 56.153 RON | 26.561 RON | 10.718 RON | 44.262 RON | 27.315 RON | 14.304 RON | 13.622 RON | 13.622 RON | 13.622 RON | 528.121 RON | 2.872.970 RON | 5.035.997 RON | 3.776.185 RON |
| Capitaluri proprii | -6.065 RON | -11.777 RON | -13.422 RON | -13.096 RON | 31.643 RON | 10.649 RON | 9.112 RON | 35.227 RON | 18.704 RON | 10.554 RON | 9.143 RON | 9.143 RON | 9.143 RON | 63.856 RON | 737.682 RON | -334.486 RON | -1.340.363 RON |
| Datorii totale | 14.498 RON | 17.352 RON | 27.764 RON | 42.346 RON | 24.510 RON | 15.912 RON | 1.606 RON | 9.035 RON | 8.611 RON | 3.750 RON | 4.479 RON | 4.479 RON | 4.479 RON | 464.265 RON | 2.268.671 RON | 5.648.478 RON | 5.334.841 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 7 | 13 | 10 |