Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 6 mar. 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 358 atribuiri.
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DEZINFECTIE IN XCADRUL CLADIRILOR SPATIILOR PUBLICE APARTINATOARE UAT COMUNA BERIU.
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DERATIZARE IN XCADRUL CLADIRILOR SPATIILOR PUBLICE APARTINATOARE UAT COMUNA BERIU.
Servicii de dezinsecție, dezinfecție și deratizare DIRECȚIA PUBLICĂ DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ ORĂȘTIE
SERVICII DE DEZINFECTIE
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DEZINFECTIE
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare (DDD)
SERVICII DE DERATIZARE
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare
SERVICII DE DEZINSECTIE / DERATIZARE
SERVICII DE DEZINSECTIE
Deratizare, dezinfecție, dezinsecție
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DEZINFECTIE
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DEZINSECTIE
ACHIZITII SERVICII DE DEZINSECTIE, DEZINFECTIE SI DERATIZARE CRAP
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE / SERVICII DE DEZINSECTIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24241375
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
822.376 RON
Profit net
560.900 RON
Capitaluri proprii
561.140 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 790.313 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.815 RON | 28.949 RON | 63.415 RON | 91.965 RON | 106.022 RON | 185.924 RON | 217.084 RON | — | 214.215 RON | 256.795 RON | 272.944 RON | 626.448 RON | 583.440 RON | 582.950 RON | 662.263 RON | 703.090 RON | 822.376 RON |
| Profit net | 249 RON | 17.383 RON | 40.695 RON | 31.078 RON | 39.695 RON | 98.537 RON | 142.067 RON | 0 RON | 108.716 RON | 163.315 RON | 141.593 RON | 513.365 RON | 486.128 RON |
Comparație cu 110 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 481.901 RON |
| 498.047 RON |
| 459.956 RON |
| 560.900 RON |
| Total active | 7.591 RON | 25.755 RON | 69.164 RON | 96.209 RON | 91.506 RON | 140.913 RON | 232.232 RON | — | 242.476 RON | 349.955 RON | 318.689 RON | 570.194 RON | 518.480 RON | 492.883 RON | 544.594 RON | 509.922 RON | 619.190 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 9.698 RON | 8.949 RON | 6.958 RON | 2.351 RON | — | — | — | — | 2.644 RON | 4.947 RON | 2.367 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 7.591 RON | 25.755 RON | 69.164 RON | 86.511 RON | 82.557 RON | 133.955 RON | 229.881 RON | — | 242.476 RON | 349.955 RON | 318.689 RON | 567.550 RON | 513.533 RON | 490.516 RON | 544.594 RON | 509.922 RON | 619.190 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.053 RON | 24.436 RON | 65.131 RON | 96.209 RON | 90.904 RON | 139.441 RON | 231.508 RON | 0 RON | 224.341 RON | 335.655 RON | 300.248 RON | 513.614 RON | 489.742 RON | 482.642 RON | 498.268 RON | 460.196 RON | 561.140 RON |
|---|
| Datorii totale | 538 RON | 1.319 RON | 4.033 RON | 0 RON | 602 RON | 1.472 RON | 724 RON | 0 RON | 18.135 RON | 14.300 RON | 18.441 RON | 56.580 RON | 28.735 RON | 10.238 RON | 47.204 RON | 50.532 RON | 58.747 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|