Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 apr. 2018 și 5 apr. 2018.
SCENARIU DE SECURITATE LA INCENDIU
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24245865
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 3 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
445 RON
Profit net
162 RON
Capitaluri proprii
285.031 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 26.997 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.000 RON | 190.000 RON | 190.000 RON | 168.067 RON | — | — | — | 500 RON | 420 RON | 288 RON | 445 RON |
| Profit net | -17.167 RON | -65 RON | -40 RON | 0 RON | 0 RON | 6.562 RON | 181.280 RON | 181.035 RON | 145.486 RON | -6.960 RON | -375 RON | 91 RON | 191 RON | 71 RON | 30 RON |
Comparație cu 71 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2024.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 162 RON |
| Total active | 147.701 RON | 147.162 RON | 134.496 RON | 134.496 RON | 134.496 RON | 118.291 RON | 341.452 RON | 360.912 RON | 501.129 RON | 319.861 RON | 319.736 RON | 320.135 RON | 319.841 RON | 320.202 RON | 319.875 RON | 289.070 RON |
|---|
| Active circulante | 147.701 RON | 147.162 RON | 134.496 RON | 134.496 RON | 134.496 RON | 118.291 RON | 341.452 RON | 360.912 RON | 501.129 RON | 319.861 RON | 319.736 RON | 320.135 RON | 319.841 RON | 320.202 RON | 319.875 RON | 289.070 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 134.601 RON | 134.536 RON | 134.496 RON | 134.496 RON | 134.496 RON | 99.170 RON | 280.450 RON | 181.335 RON | 326.821 RON | 319.861 RON | 319.486 RON | 319.577 RON | 319.768 RON | 319.839 RON | 319.869 RON | 285.031 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.100 RON | 12.626 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.121 RON | 61.002 RON | 179.577 RON | 174.308 RON | 0 RON | 250 RON | 558 RON | 73 RON | 363 RON | 6 RON | 4.039 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
|---|