Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/24254073
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONIŢĂ GIANINA
Prin: IONIŢĂ GIANINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
130.458 RON
Profit net
3.740 RON
Capitaluri proprii
2.268 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 129.840 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1008 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 26.968 RON | 29.386 RON | 6.354 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.144 RON | 58.078 RON | 65.210 RON | 63.728 RON | 82.013 RON | 103.416 RON | 101.655 RON | 126.790 RON | 57.664 RON | 116.776 RON | 130.458 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -11.044 RON | -10.831 RON | -6.502 RON | -5.383 RON | -7.378 RON | -6.639 RON | 10.337 RON | 2.014 RON | 558 RON | 2.455 RON | 4.958 RON | 13.625 RON | 16.749 RON | 14.887 RON | -2.411 RON | 1.199 RON | 3.740 RON |
| Total active | 6.830 RON | 4.870 RON | 4.523 RON | 4.239 RON | 2.655 RON | 2.557 RON | 8.022 RON | 6.624 RON | 4.746 RON | 10.945 RON | 11.076 RON | 8.090 RON | 6.711 RON | 11.761 RON | 3.170 RON | 4.850 RON | 8.852 RON |
| Active imobilizate | 751 RON | 751 RON | 297 RON | 297 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 6.079 RON | 4.119 RON | 4.226 RON | 3.942 RON | 2.655 RON | 2.557 RON | 8.022 RON | 6.624 RON | 4.746 RON | 10.945 RON | 11.076 RON | 8.090 RON | 6.711 RON | 11.761 RON | 3.170 RON | 4.850 RON | 8.852 RON |
| Capitaluri proprii | -17.615 RON | -28.445 RON | -34.947 RON | -40.568 RON | -47.946 RON | -54.585 RON | -44.247 RON | -42.234 RON | -41.675 RON | -39.443 RON | -34.486 RON | -20.861 RON | -4.112 RON | 10.775 RON | -2.672 RON | -1.472 RON | 2.268 RON |
| Datorii totale | 24.445 RON | 33.315 RON | 39.470 RON | 44.807 RON | 50.601 RON | 57.142 RON | 52.269 RON | 48.858 RON | 46.421 RON | 50.388 RON | 45.562 RON | 28.951 RON | 10.823 RON | 986 RON | 5.842 RON | 6.322 RON | 6.584 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |