Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 23 nov. 2016 și 28 aug. 2024.
Servicii de proiectare pentru fazele PTE+AT
Servicii proiectare actualizare doc. tehnico-economice Reabilitare D.F. Valea lui Dumitru D.S.PH
Servicii de proiectare pentru faza PTE (inclusiv AT)
Servicii de proiectare pentru faza PTE (inclusiv AT)
Servicii de proiectare pentru faza SF/ DALI- fără studii de teren
Servicii de proiectare pentru faza SF/ DALI- fără studii de teren
Servicii de proiectare pentru faza DALI - etapa II
Servicii de proiectare pentru faza DALI - etapa III
Servicii de proiectare (fără studii teren) faza SF, PT, AT- piste pentru biciclete
Servicii de proiectare în vederea actualizării doc. tehnico-ec. pentru DF Lapos-Glod - D.S. Prahova
Servicii de proiectare pentru faza SF/ DALI- fără studii de teren
Servicii de proiectare D.F. conform anunt ADV 1213373 - D.S. Prahova
PT trotuar str. Nedelii Filipestii de Targ
Contract
servicii de expertiza tehnica, proiectare tehncia, asistenta tehnica si verificare tehnica
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF+PT si asistenta tehnica din partea proiectantului
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF
Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24357494
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
292.250 RON
Profit net
475 RON
Capitaluri proprii
12.737 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 383.931 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.200 RON | 170.454 RON | 292.450 RON | 398.283 RON | 193.962 RON | 203.952 RON | 268.549 RON | 412.075 RON | 361.669 RON | 156.248 RON | 371.241 RON | 152.322 RON | 163.983 RON | 395.620 RON | 372.100 RON | 528.690 RON | 292.250 RON |
| Profit net | 376 RON | 49.764 RON | 101.581 RON | 298.073 RON | 50.568 RON | 59.707 RON | 13.649 RON | 297.506 RON | 283.419 RON | 61.925 RON | 202.836 RON | 21.204 RON |
Comparație cu 726 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.101 RON |
| 213.196 RON |
| 184.856 RON |
| 315.062 RON |
| 475 RON |
| Total active | 18.957 RON | 89.209 RON | 224.557 RON | 515.171 RON | 535.280 RON | 608.589 RON | 607.567 RON | 534.578 RON | 787.861 RON | 821.957 RON | 832.560 RON | 631.381 RON | 389.995 RON | 456.331 RON | 473.663 RON | 811.347 RON | 77.208 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.243 RON | 621 RON | — | — | — | 1.101 RON | 573 RON | 44 RON | — | — | 5.103 RON | — | 8.648 RON | 8.583 RON | 5.074 RON | — | 25.047 RON |
|---|
| Active circulante | 17.714 RON | 88.588 RON | 224.557 RON | 515.171 RON | 535.280 RON | 607.488 RON | 606.994 RON | 534.534 RON | 787.861 RON | 821.957 RON | 827.457 RON | 631.381 RON | 381.347 RON | 447.748 RON | 468.589 RON | 811.347 RON | 52.161 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.158 RON | 50.921 RON | 152.502 RON | 450.575 RON | 501.143 RON | 560.850 RON | 574.500 RON | 297.746 RON | 283.659 RON | 345.584 RON | 548.420 RON | 537.124 RON | -11.861 RON | 201.335 RON | 185.096 RON | 675.764 RON | 12.737 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.799 RON | 38.288 RON | 72.098 RON | 64.596 RON | 34.137 RON | 47.739 RON | 33.067 RON | 236.832 RON | 504.202 RON | 476.373 RON | 284.140 RON | 94.257 RON | 401.856 RON | 254.996 RON | 288.567 RON | 135.583 RON | 64.471 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|