Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24384383
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JURCA LIVIU
Prin: JURCA LIVIU
Prin: JURCA LIVIU
Prin: JURCA LIVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
29.731 RON
Profit net
-2.352 RON
Capitaluri proprii
-104.437 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 58.574 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.653 RON | 21.121 RON | 51.246 RON | 21.875 RON | 51.572 RON | 48.653 RON | 27.684 RON | 80.500 RON | 78.892 RON | 52.518 RON | 54.108 RON | 29.731 RON | — |
| Profit net | 1.251 RON | -21.460 RON | -648 RON | -17.249 RON | -9.765 RON | -4.675 RON | -25.515 RON | 1.259 RON | 1.117 RON | -7.532 RON | -11.603 RON | -12.915 RON | -2.352 RON |
| Total active | 11.038 RON | 11.438 RON |
Comparație cu 1198 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2020.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.527 RON |
| 2.284 RON |
| 579 RON |
| 672 RON |
| 124 RON |
| 257 RON |
| 261 RON |
| 1.254 RON |
| 2.356 RON |
| 3.267 RON |
| — |
| Active imobilizate | 389 RON | 272 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.649 RON | 11.166 RON | 7.527 RON | 2.284 RON | 579 RON | 672 RON | 124 RON | 257 RON | 261 RON | 1.254 RON | 2.356 RON | 3.267 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.193 RON | -14.558 RON | -15.206 RON | -32.455 RON | -42.220 RON | -46.895 RON | -72.410 RON | -71.151 RON | -70.035 RON | -77.567 RON | -89.170 RON | -102.085 RON | -104.437 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.845 RON | 25.996 RON | 22.733 RON | 34.739 RON | 42.799 RON | 47.567 RON | 72.534 RON | 71.408 RON | 70.296 RON | 78.821 RON | 91.526 RON | 105.352 RON | 104.437 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | — | 2 | 2 | — |
|---|