Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 mar. 2017 și 17 sept. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 36 atribuiri.
SERVICII SSM PE TOATA PERIOADA DE EXECUTIE LUCRARI - AMENAJARE SPATIU PUBLIC URBAN ORAS SEINI
PRESTARI SERVICII SSM - INSTRUIRE PERIODICA
SERVICII DE ORGANIZARE SEDINTA CSSM
SERVICII SSM ANGAJAȚI PRIMĂRIE PE O PERIOADĂ DE 12 LUNI
SERVICII DE ORGANIZARE SEDINTA CSSM
SSM- PR.CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE A LICEULUI TEHNOLOGIC AGRICOL ALEXIU BERINDE ÎN ORAȘUL SEINI
SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA - INSTRUIRE PERIODICA
SERVICII SSM PENTRU LUCRARILE SAU INTERVENTIILE IN CADRUL PROIECTULUI - RESTAURARE IMOBIL SINAGOGA
INSTRUIREA PERIODICĂ A SALARIAȚIILOR PRIMĂRIEI ORAȘULUI SEINI PE ANUL 2024
SERVICII SSM – EVALUARE RISCURI – PRIMĂRIA ORAȘULUI SEINI
servicii de securitate in munca
SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA
servicii de securitate in munca
SERVICII DE SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA
servicii protectia muncii
Servicii protectia muncii
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. - Protectia Muncii
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. - Protectia Munci
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. - Protectia Munci
SERVICII DE SSM PT LUCRARILE EXECUTATE PE PROIECTUL REINTEGRARE SOCIALA LA SEINI
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. - Protectia Munci
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. - Protectia Munci
Servicii de securitate in munca
SERVICII DE SSM IN CADRUL PROIECTULUI ECOFRIENDLY POR 3.2 IN ORASUL SEINI
SERVICII DE SSM PT PROIECTUL STIMULAREA MOBILITATII NEMONITORIZATE IN ORASUL SEINI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24397022
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OLAR VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
210.057 RON
Profit net
115.410 RON
Capitaluri proprii
2.892 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 187.223 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.350 RON | 25.846 RON | 3.170 RON | 11.760 RON | 8.654 RON | 16.503 RON | 30.776 RON | 30.233 RON | 42.744 RON | 47.289 RON | 54.140 RON | 116.650 RON | 102.858 RON | 143.604 RON | 176.815 RON | 190.419 RON | 210.057 RON |
| Profit net | 151 RON | 9.552 RON | 42 RON | 5.379 RON | 2.267 RON | 7.321 RON | 18.843 RON | 17.459 RON | 18.243 RON | 17.397 RON | 41.279 RON | 59.576 RON | 31.204 RON |
Comparație cu 188 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 71.046 RON |
| 87.871 RON |
| 109.196 RON |
| 115.410 RON |
| Total active | 2.228 RON | 25.077 RON | 10.123 RON | 16.411 RON | 13.193 RON | 8.624 RON | 23.387 RON | 19.369 RON | 24.812 RON | 20.964 RON | 38.979 RON | 84.724 RON | 60.437 RON | 112.068 RON | 120.008 RON | 69.163 RON | 76.283 RON |
|---|
| Active imobilizate | 508 RON | 2.543 RON | 2.543 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 34.677 RON | 26.410 RON | 14.683 RON | 2.956 RON | 19.475 RON | 18.367 RON |
|---|
| Active circulante | 1.720 RON | 22.534 RON | 7.580 RON | 16.411 RON | 13.193 RON | 8.624 RON | 23.387 RON | 19.369 RON | 24.812 RON | 20.964 RON | 38.979 RON | 50.047 RON | 34.027 RON | 97.385 RON | 117.052 RON | 49.688 RON | 57.916 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 382 RON | 9.934 RON | 9.976 RON | 15.355 RON | 11.622 RON | 7.752 RON | 19.274 RON | 17.690 RON | 18.474 RON | 17.628 RON | 34.010 RON | 66.216 RON | 31.435 RON | 76.271 RON | 88.102 RON | 28.593 RON | 2.892 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.005 RON | 15.143 RON | 147 RON | 1.056 RON | 1.571 RON | 1.326 RON | 4.113 RON | 1.679 RON | 6.338 RON | 3.336 RON | 4.969 RON | 18.508 RON | 29.002 RON | 35.797 RON | 31.906 RON | 40.570 RON | 73.391 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|