Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24456226
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VERNICA DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
112.060 RON
Profit net
14.209 RON
Capitaluri proprii
107.811 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 137.689 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.116 RON | 65.494 RON | 108.934 RON | 83.442 RON | 86.097 RON | 116.491 RON | 124.667 RON | 147.765 RON | 143.899 RON | 224.822 RON | 132.717 RON | 132.435 RON | 108.403 RON | 85.147 RON | 107.536 RON | 113.214 RON | 112.060 RON |
| Profit net | -10.865 RON | 2.850 RON | 7.571 RON | -4.557 RON | -1.894 RON | 7.475 RON | 9.088 RON | 16.306 RON | 2.327 RON | 46.374 RON | 3.467 RON | 24.932 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 18.736 RON |
| 2.548 RON |
| -4.217 RON |
| 9.655 RON |
| 14.209 RON |
| Total active | 46.285 RON | 65.173 RON | 59.844 RON | 69.385 RON | 119.026 RON | 115.338 RON | 132.600 RON | 149.254 RON | 131.089 RON | 97.409 RON | 118.125 RON | 133.204 RON | 155.426 RON | 193.158 RON | 166.271 RON | 163.282 RON | 120.117 RON |
|---|
| Active circulante | 46.285 RON | 65.173 RON | 59.844 RON | 69.385 RON | 119.026 RON | 115.338 RON | 132.600 RON | 149.254 RON | 131.089 RON | 97.409 RON | 118.125 RON | 133.204 RON | 155.426 RON | 193.158 RON | 166.271 RON | 163.282 RON | 120.117 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -14.366 RON | -11.516 RON | -3.944 RON | -8.452 RON | -10.346 RON | -2.871 RON | 6.222 RON | 22.528 RON | 24.855 RON | 60.703 RON | 64.170 RON | 89.102 RON | 107.838 RON | 110.385 RON | 106.168 RON | 115.824 RON | 107.811 RON |
|---|
| Datorii totale | 60.651 RON | 76.689 RON | 63.788 RON | 77.837 RON | 129.372 RON | 118.209 RON | 126.378 RON | 126.726 RON | 106.234 RON | 36.706 RON | 53.955 RON | 44.102 RON | 47.588 RON | 82.773 RON | 60.103 RON | 47.458 RON | 12.306 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
|---|