Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 nov. 2017 și 12 mar. 2026.
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor
consultanta in domeniul SSM,PSI
asigurare servicii de SSM
asigurare servicii de SSM
asigurare servicuu de SSM
asigurare servicii de SSM
Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Servicii de prevenire a incendiilor
Servicii de prevenire a incendiilor
Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Servicii de prevenire a incendiilor
Servicii de prevenire a incendiilor
Servicii de prevenire a incendiilor
Servicii de prevenire a incendiilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24526542
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
51.160 RON
Profit net
28.924 RON
Capitaluri proprii
29.164 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 44.296 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.940 RON | 17.915 RON | 43.966 RON | 28.681 RON | 20.867 RON | 26.697 RON | 29.823 RON | 27.780 RON | 33.180 RON | 40.005 RON | 33.305 RON | 27.180 RON | 39.830 RON | 40.280 RON | 31.680 RON | 41.880 RON | 51.160 RON |
| Profit net | 1.493 RON | 3.290 RON | 14.257 RON | 9.515 RON | 4.419 RON | -1.719 RON | 901 RON | 12.442 RON | 18.897 RON | 6.736 RON | 9.273 RON | 14.025 RON | 28.112 RON |
Comparație cu 188 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 27.675 RON |
| 11.586 RON |
| 16.772 RON |
| 28.924 RON |
| Total active | 4.016 RON | 2.113 RON | 13.741 RON | 22.842 RON | 31.346 RON | 44.164 RON | 59.045 RON | 50.707 RON | 33.442 RON | 16.821 RON | 26.535 RON | 25.321 RON | 33.485 RON | 29.600 RON | 27.862 RON | 34.991 RON | 46.529 RON |
|---|
| Active imobilizate | 123 RON | — | — | — | — | — | 244 RON | — | — | 3.198 RON | 2.767 RON | 2.336 RON | 1.905 RON | 1.473 RON | 1.042 RON | 611 RON | 180 RON |
|---|
| Active circulante | 3.893 RON | 2.113 RON | 13.741 RON | 22.842 RON | 31.346 RON | 44.164 RON | 58.801 RON | 50.707 RON | 33.442 RON | 13.623 RON | 23.768 RON | 22.985 RON | 31.580 RON | 28.127 RON | 26.820 RON | 34.380 RON | 46.349 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.627 RON | -1.337 RON | 12.920 RON | 22.434 RON | 26.854 RON | 25.135 RON | 26.036 RON | 12.682 RON | 31.579 RON | 14.815 RON | 24.087 RON | 23.532 RON | 31.644 RON | 27.915 RON | 11.826 RON | 17.012 RON | 29.164 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.643 RON | 3.450 RON | 890 RON | 408 RON | 4.492 RON | 19.029 RON | 33.019 RON | 38.025 RON | 1.863 RON | 2.006 RON | 2.448 RON | 1.789 RON | 1.841 RON | 1.685 RON | 16.121 RON | 17.979 RON | 17.365 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
|---|