Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24536678
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-06.
Cifră de afaceri
703.190 RON
Profit net
45.288 RON
Capitaluri proprii
181.660 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 497.536 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 13.596 RON | 85.103 RON | 80.866 RON | 88.836 RON | 106.377 RON | 101.157 RON | 130.377 RON | 137.376 RON | 171.712 RON | 211.390 RON | 231.545 RON | 261.203 RON | 267.463 RON | 283.796 RON | 574.578 RON | 703.190 RON |
| Profit net | -1.329 RON | -1.563 RON | 8.001 RON | 2.846 RON | 20.239 RON | 34.464 RON | 7.205 RON | 19.364 RON | 6.174 RON | 27.828 RON | 73.272 RON | 84.178 RON |
Comparație cu 748 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 74.336 RON |
| 73.288 RON |
| -8.403 RON |
| 36.438 RON |
| 45.288 RON |
| Total active | 194 RON | 7.779 RON | 14.227 RON | 15.315 RON | 32.158 RON | 68.306 RON | 75.325 RON | 96.118 RON | 105.368 RON | 132.039 RON | 202.993 RON | 285.752 RON | 363.565 RON | 117.725 RON | 126.150 RON | 181.096 RON | 221.568 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 448 RON | 322 RON | 198 RON | 73 RON | — | — | — | — | — | 128.728 RON | 103.278 RON | 71.516 RON | 42.910 RON | 14.303 RON | 0 RON | 145.710 RON |
|---|
| Active circulante | 194 RON | 7.331 RON | 13.905 RON | 15.117 RON | 32.085 RON | 68.306 RON | 75.325 RON | 96.118 RON | 105.368 RON | 132.039 RON | 74.265 RON | 182.474 RON | 292.049 RON | 74.815 RON | 111.847 RON | 181.096 RON | 75.858 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.296 RON | -2.859 RON | 5.142 RON | 7.988 RON | 28.228 RON | 62.692 RON | 69.897 RON | 89.261 RON | 95.435 RON | 123.263 RON | 196.535 RON | 280.714 RON | 355.050 RON | 108.337 RON | 99.934 RON | 136.373 RON | 181.660 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.490 RON | 10.638 RON | 9.085 RON | 7.327 RON | 3.930 RON | 5.614 RON | 5.428 RON | 6.857 RON | 9.933 RON | 8.776 RON | 6.458 RON | 5.038 RON | 8.515 RON | 9.388 RON | 26.216 RON | 44.723 RON | 39.908 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 7 | 6 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
|---|