Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 oct. 2016 și 5 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 87 atribuiri.
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN EMSA ED110
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN
Reparatie grup electrogen EMSA ED167
Revizie tehnica grup electrogen EMSA ED52
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN EMSA ED165
VERIFICARI SI REPARATIE GRUPURI ELECTROGENE
Reparatie grup electrogen GEH250
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN GENPOWER 110kVA
Revizie tehnica anuala grup electrogen EMSA
REVIZII GRUPURI
Prestari servicii de constatare tehnica grup electrogen
Achizitie Revizie tehnica anuala grup electrogen
Achizitie GRUP ELECTROGEN
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN EMSA ED110
Reparatie grup electrogen KJR150, Reparatie grup electrogen MASE MPL66S
Revizie tehnica anuala grup electrogen
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN EMSAED52
REVIZIE GRUP
Reparatie grup electrogen Teksan TJ205DW
Servicii de revizie si reparatie grup electrogen
REVIZIE TEHNICA ANUALA GRUP ELECTROGEN GENPOWER 110KVA
Reparatie grup electrogen Genpower 110kVA
Revizie tehnica anuala grup electrogen EMSA ESW330
Reparatie grup electrogen Teksan TJ205DW
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24628755
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.012.695 RON
Profit net
12.582 RON
Capitaluri proprii
155.071 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.183.865 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 96.317 RON | 259.647 RON | 276.336 RON | 217.944 RON | 217.101 RON | 250.500 RON | 269.135 RON | 451.212 RON | 622.262 RON | 600.393 RON | 526.315 RON | 659.965 RON | 911.421 RON | 1.176.853 RON | 1.547.763 RON | 704.181 RON | 1.012.695 RON |
| Profit net | 6.087 RON | 9.437 RON | 33.753 RON | 2.397 RON | 29.190 RON | 68.678 RON | 58.636 RON | 92.804 RON | 170.176 RON | 229.413 RON | 99.850 RON | 158.707 RON |
Comparație cu 377 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 80.833 RON |
| 252.497 RON |
| 357.786 RON |
| 11.951 RON |
| 12.582 RON |
| Total active | 41.775 RON | 103.770 RON | 192.255 RON | 1.363.955 RON | 2.271.787 RON | 1.615.865 RON | 1.690.665 RON | 125.313 RON | 254.004 RON | 302.672 RON | 375.718 RON | 456.015 RON | 351.009 RON | 616.698 RON | 377.977 RON | 317.848 RON | 431.891 RON |
|---|
| Active imobilizate | 20.177 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.353 RON | — | 8.198 RON | 58.200 RON | 25.071 RON | 25.071 RON |
|---|
| Active circulante | 21.598 RON | 103.770 RON | 192.255 RON | 1.363.955 RON | 2.271.787 RON | 1.615.865 RON | 1.690.665 RON | 125.313 RON | 254.004 RON | 302.672 RON | 375.718 RON | 448.662 RON | 351.009 RON | 608.500 RON | 319.777 RON | 292.777 RON | 406.820 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 26.814 RON | 36.251 RON | 70.004 RON | 72.401 RON | 101.591 RON | 170.269 RON | 228.905 RON | -165.847 RON | 4.329 RON | 233.743 RON | 293.592 RON | 282.299 RON | 286.780 RON | 329.277 RON | 305.438 RON | 234.395 RON | 155.071 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.281 RON | 66.710 RON | 113.692 RON | 1.280.495 RON | 1.658.137 RON | 1.445.596 RON | 1.450.281 RON | 291.160 RON | 249.675 RON | 69.102 RON | 86.201 RON | 176.196 RON | 68.395 RON | 174.021 RON | 70.432 RON | 83.453 RON | 276.820 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
|---|