Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CI

CONQUEST INVEST SRL

Sat Cotnari, Comuna Cotnari, Iași
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
24652478
Nr. reg.
J22/3190/2008
Înființată
24/10/2008
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4639

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

9,2 K RON

2025

Profit net

5,1 K RON

2025

Angajați

0

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Hârlău

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2008-10-29

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 24/10/2008

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Sector 0, CP 707120, Sat Cotnari, Comuna Cotnari, Iași, Romania
Cod poștal
707120
Data înregistrării
24/10/2008

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/24652478

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CONQUEST INVEST SRL este 24652478.

CONQUEST INVEST SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/3190/2008, din data de 24/10/2008.

CONQUEST INVEST SRL are sediul social la adresa Sector 0, CP 707120, Sat Cotnari, Comuna Cotnari, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun.

Da, CONQUEST INVEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2008-10-29.

Da, conform datelor publice ANAF, CONQUEST INVEST SRL este activă.

În 2025, CONQUEST INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.225 RON.

Companii similare

R & R PREMIER INTERNATIONAL SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SERTENY SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GRUP VSN IMPEX SRL
Loc. Hârlău, Oraş Hârlău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VESELIA MOLDOVEI S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
C.O.L.E. - CHI SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GUNZ IMPEX SRL
Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ANGELYO GRUP SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) DE GRADUL 1 "MODEST"
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
R & R PREMIER INTERNATIONAL SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
SERTENY SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
GRUP VSN IMPEX SRLLoc. Hârlău, Oraş HârlăuIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
VESELIA MOLDOVEI S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
C.O.L.E. - CHI SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
GUNZ IMPEX SRLSat Tomeşti, Comuna TomeştiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
ANGELYO GRUP SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) DE GRADUL 1 "MODEST"Municipiul IaşiIaşiComerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

Contact

Sector 0, CP 707120 · Sat Cotnari, Comuna Cotnari, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
9.225 RON+119%
Profit net
5.078 RON+327%
Angajați
0
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
29 oct. 2008
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Hârlău

Verificat ultima dată la 28 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme din Cotnari
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • Plătitor de TVAdin 29.10.2008

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 90% din active

Cifră de afaceri

9.225 RON

119,5%

Profit net

5.078 RON

326,7%

Capitaluri proprii

8.172 RON

164,1%

Număr mediu salariați

0

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.211 RON

69din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,11

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,11

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
89,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
55 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
6,3 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201020112012201320142015201620172018201920202021

Comparație cu 1512 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri9.225 RON
    P25 102.927 RONMediană 489.123 RONP75 2.560.285 RON

    Peste 11% dintre firmele comparabile

  • Profit net5.078 RON
    P25 -378 RONMediană 28.502 RONP75 175.757 RON

    Peste 38% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați0
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 20% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 224.411 RONMediană 504.254 RONP75 1.131.605 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri—0 RON0 RON22.289 RON22.809 RON6.066 RON12.389 RON15.840 RON26.008 RON2.930 RON2.285 RON1.400 RON4.321 RON12.588 RON4.203 RON9.225 RON
Profit net-7 RON0 RON0 RON485 RON5.926 RON-20.371 RON1.500 RON-1.679 RON10.028 RON443 RON1.005 RON767 RON776 RON2.953 RON1.190 RON5.078 RON
Total active32.489 RON32.489 RON32.489 RON38.845 RON46.012 RON22.550 RON26.782 RON28.245 RON39.727 RON45.189 RON51.579 RON61.397 RON70.986 RON74.478 RON75.817 RON80.186 RON
Active imobilizate—————0 RON————0 RON0 RON0 RON0 RON0 RON0 RON
Active circulante32.489 RON32.489 RON32.489 RON38.845 RON46.012 RON22.550 RON26.782 RON28.245 RON39.727 RON45.189 RON51.579 RON61.397 RON70.986 RON74.478 RON75.817 RON80.186 RON
Capitaluri proprii-1.806 RON-1.806 RON-1.806 RON-1.321 RON6.482 RON-13.889 RON-12.389 RON-14.068 RON-4.040 RON-3.597 RON-2.592 RON-1.825 RON-1.049 RON1.904 RON3.094 RON8.172 RON
Datorii totale34.295 RON34.295 RON34.295 RON40.166 RON39.530 RON36.439 RON39.171 RON42.313 RON43.767 RON48.786 RON54.171 RON63.222 RON72.035 RON72.574 RON72.723 RON72.014 RON
Număr mediu salariați———000————000000