Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

SM

SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L.

Municipiul Constanţa, Constanţa
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
24686756
Nr. reg.
J2008003920132
Înființată
31/10/2008
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4781

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,3 mil. RON

2025

Profit net

-390,6 K RON

2025

Angajați

3

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2008-11-04

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 31/10/2008

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Şos. MANGALIEI, Nr. 9, Bl. J5, Sc. B, Et. 4, Ap. 38, Sector 0, Municipiul Constanţa, Constanţa, Romania
Telefon
0726513868
Data înregistrării
31/10/2008

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/24686756

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L. este 24686756.

SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2008003920132, din data de 31/10/2008.

SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Şos. MANGALIEI, Nr. 9, Bl. J5, Sc. B, Et. 4, Ap. 38, Sector 0, Municipiul Constanţa, Constanţa, România.

Activitatea principală este CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al autovehiculelor.

Da, SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2008-11-04.

Da, conform datelor publice ANAF, SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L. este activă.

În 2025, SOURCELESS MOTORSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.332.700 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

BLUE PHOENIX GROUP S.R.L.
Sat Lazu, Comuna Agigea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STAR LIMOS SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OANA TRADE SRL
Municipiul Mangalia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MGA AUTOMOBILE MOTORS S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
C.H.G. AUTOMOBILE SRL
Loc. Neptun, Municipiul Mangalia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SEVER TRADE SRL
Sat Cobadin, Comuna Cobadin
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PITA DEDICAT AUTO S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EVENTILAND S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
BLUE PHOENIX GROUP S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
STAR LIMOS SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
OANA TRADE SRLMunicipiul MangaliaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
MGA AUTOMOBILE MOTORS S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
C.H.G. AUTOMOBILE SRLLoc. Neptun, Municipiul MangaliaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
SEVER TRADE SRLSat Cobadin, Comuna CobadinConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
PITA DEDICAT AUTO S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor
EVENTILAND S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaComerț cu amănuntul al autovehiculelor

Contact

0726513868

Str. Şos. MANGALIEI, Nr. 9, Bl. J5, Sc. B, Et. 4, Ap. 38, Sector 0 · Municipiul Constanţa, Constanţa

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.332.700 RON+55%
Profit net
-390.577 RON−649%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
4 nov. 2008
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Verificat ultima dată la 28 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Constanţa
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • Plătitor de TVAdin 04.11.2008

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 108% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.76) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.332.700 RON

55,1%

Profit net

-390.577 RON

-649,3%

Capitaluri proprii

-531.384 RON

-277,4%

Număr mediu salariați

3

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.527.331 RON

22din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,76

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,76

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
107,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-29,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-5,5 %
Cifră de afaceri / salariat
444.233 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201020112012201320142015201620172018201920202021

Comparație cu 3589 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.332.700 RON
    P25 71.472 RONMediană 256.682 RONP75 850.141 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Profit net-390.577 RON
    P25 -14.497 RONMediană 5.230 RONP75 49.726 RON

    Peste 1% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 2P75 3

    Peste 77% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat444.233 RON
    P25 136.299 RONMediană 263.421 RONP75 490.598 RON

    Peste 71% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri123.996 RON74.567 RON39.412 RON110.582 RON189.416 RON879.384 RON846.152 RON1.773.723 RON2.076.232 RON983.862 RON578.896 RON933.992 RON1.050.924 RON1.383.585 RON859.109 RON1.332.700 RON
Profit net685 RON-16.728 RON-1.246 RON-12.572 RON-11.856 RON-45.977 RON433 RON26.970 RON-2.377 RON-25.436 RON-32.516 RON13.504 RON-35.625 RON-23.431 RON-52.128 RON-390.577 RON
Total active11.816 RON8.196 RON71.271 RON63.142 RON47.475 RON211.233 RON295.735 RON1.037.118 RON588.675 RON390.946 RON339.959 RON316.042 RON501.963 RON530.551 RON5.865.121 RON7.078.844 RON
Active imobilizate3.982 RON778 RON———52.440 RON6.895 RON1.379 RON0 RON——0 RON——4.764 RON1.259.398 RON
Active circulante7.834 RON7.418 RON71.271 RON63.142 RON47.475 RON158.793 RON288.840 RON1.035.739 RON588.675 RON390.946 RON339.959 RON316.042 RON501.963 RON530.551 RON5.860.357 RON5.819.446 RON
Capitaluri proprii-4.221 RON-20.949 RON-22.195 RON-34.767 RON-46.623 RON-92.600 RON-92.167 RON-20.197 RON-22.574 RON-48.010 RON-80.526 RON-67.023 RON-102.648 RON-126.079 RON-140.807 RON-531.384 RON
Datorii totale16.037 RON29.145 RON93.466 RON97.909 RON94.098 RON303.833 RON387.902 RON1.057.315 RON611.249 RON438.956 RON420.485 RON383.065 RON604.611 RON656.630 RON6.005.928 RON7.610.228 RON
Număr mediu salariați———0————12211003

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă