Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 nov. 2016 și 11 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 61 atribuiri.
Haine scenă
Rochie de scena
Haine scenă
drapel
drapel tricolor
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Primar
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Corul sclavilor
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Corul sclavilor
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Doru
Șosete de culoare albă
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Pavel
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"-Ana
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Directorul de teatru
Pantalon femei din in
Costumație piesă teatru "Sclavi (cu final rescris)"- Corul sclavilor
Șosete de culoare albă
Costumatie piesa teatru
Costumatie piesa teatru - pantalon din stofa, cu falduri și manseta
Achizi;ie chipiu pompieri
costum oficiere casatorii
Rochie alba
Costum femei
Rochie rosie
Rochie animal print
Articole de imbracaminte
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24871192
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
161.031 RON
Profit net
9.877 RON
Capitaluri proprii
95.528 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 211.894 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 112.436 RON | 115.938 RON | 118.540 RON | 197.126 RON | 212.693 RON | 166.638 RON | 209.158 RON | 218.598 RON | 154.197 RON | 154.734 RON | 159.081 RON | 204.547 RON | 168.264 RON | 205.585 RON | 199.298 RON | 245.746 RON | 161.031 RON |
| Profit net | 2.595 RON | -3.890 RON | 34.573 RON | 6.402 RON | 92.746 RON | -126.426 RON | -48.168 RON | -53.083 RON | -99.549 RON | 66.250 RON | 89.742 RON |
Comparație cu 98 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -38.434 RON |
| 35.945 RON |
| 54.546 RON |
| 23.627 RON |
| 33.713 RON |
| 9.877 RON |
| Total active | 38.986 RON | 57.118 RON | 68.584 RON | 87.312 RON | 174.380 RON | 100.298 RON | 78.090 RON | 66.295 RON | 78.484 RON | 74.398 RON | 72.161 RON | 93.831 RON | 190.772 RON | 202.889 RON | 179.892 RON | 191.333 RON | 177.785 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 13.500 RON | 11.812 RON | 10.125 RON | 8.438 RON | 6.750 RON | 5.063 RON | 3.375 RON | 1.688 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 38.986 RON | 57.118 RON | 68.584 RON | 87.312 RON | 174.380 RON | 86.798 RON | 66.278 RON | 56.170 RON | 70.046 RON | 67.648 RON | 67.098 RON | 90.456 RON | 189.084 RON | 202.889 RON | 179.892 RON | 191.333 RON | 177.785 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.595 RON | 13.706 RON | 48.279 RON | 54.680 RON | 147.426 RON | 21.000 RON | -27.168 RON | -80.251 RON | -179.800 RON | -113.550 RON | -23.808 RON | -62.242 RON | -26.298 RON | 28.248 RON | 51.875 RON | 85.588 RON | 95.528 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.391 RON | 43.412 RON | 20.305 RON | 32.632 RON | 26.954 RON | 79.298 RON | 105.258 RON | 146.546 RON | 258.284 RON | 187.948 RON | 95.969 RON | 156.073 RON | 217.070 RON | 174.641 RON | 128.017 RON | 105.745 RON | 82.257 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 10 | 11 | 4 | 4 | 4 | 10 | — | — | — | — | 7 | 5 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 |
|---|