Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/25063063
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DENES GERGELY
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
568.619 RON
Profit net
2.664 RON
Capitaluri proprii
-6.585 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 526.180 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1256 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 126.346 RON | 133.999 RON | 55.798 RON | 63.337 RON | 105.446 RON | 119.042 RON | 128.419 RON | 217.458 RON | 296.264 RON | 293.121 RON | 352.136 RON | 336.612 RON | 360.125 RON | 350.253 RON | 390.981 RON | 539.851 RON | 568.619 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 240 RON | -4.485 RON | -13.492 RON | -9.546 RON | -1.491 RON | 224 RON | -3.113 RON | -558 RON | 3.920 RON | 2.981 RON | 1.832 RON | 2.819 RON | 5.008 RON | 3.794 RON | 831 RON | 1.579 RON | 2.664 RON |
| Total active | 46.160 RON | 23.395 RON | 41.898 RON | 74.479 RON | 68.240 RON | 51.270 RON | 115.374 RON | 118.246 RON | 68.664 RON | 141.736 RON | 153.506 RON | 203.176 RON | 207.228 RON | 203.562 RON | 216.020 RON | 183.599 RON | 133.733 RON |
| Active imobilizate | 577 RON | 310 RON | 44 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.332 RON | 1.429 RON | 527 RON | — | — |
| Active circulante | 45.583 RON | 23.085 RON | 41.854 RON | 74.479 RON | 68.240 RON | 51.270 RON | 115.374 RON | 118.246 RON | 68.664 RON | 141.736 RON | 153.506 RON | 203.176 RON | 204.896 RON | 202.133 RON | 215.493 RON | 183.599 RON | 133.733 RON |
| Capitaluri proprii | 440 RON | -4.045 RON | -17.537 RON | -27.083 RON | -28.575 RON | -28.351 RON | -31.464 RON | -32.022 RON | -28.102 RON | -25.121 RON | -23.289 RON | -20.470 RON | -15.462 RON | -11.668 RON | -10.837 RON | -9.258 RON | -6.585 RON |
| Datorii totale | 45.720 RON | 27.440 RON | 59.435 RON | 101.562 RON | 96.815 RON | 79.621 RON | 146.838 RON | 150.268 RON | 96.766 RON | 166.857 RON | 176.795 RON | 223.646 RON | 222.690 RON | 215.230 RON | 226.857 RON | 192.857 RON | 140.318 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |