Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25068524
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Prin: ANDRONACHE ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.687.804 RON
Profit net
614.373 RON
Capitaluri proprii
562.756 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.232.413 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 58.683 RON | 72.355 RON | 90.097 RON | 4.000 RON | 9.000 RON | 36.000 RON | 9.000 RON | — | — | — | — | — | 15.250 RON | 4.000 RON | 0 RON | 3.687.804 RON |
| Profit net | 38.579 RON | 50.911 RON | 56.341 RON | -2.620 RON | 3.008 RON | 19.288 RON | 767 RON | -4.308 RON | -3.180 RON | -1.416 RON | 0 RON | -60 RON | 11.539 RON | 1.337 RON | -55.990 RON |
Comparație cu 722 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 614.373 RON |
| Total active | 42.486 RON | 58.348 RON | 57.213 RON | 3.604 RON | 8.271 RON | 24.411 RON | 4.939 RON | 631 RON | 525 RON | 525 RON | 525 RON | 525 RON | 7.601 RON | 626.523 RON | 3.610.044 RON | 565.130 RON |
|---|
| Active imobilizate | 357 RON | 270 RON | 2.404 RON | 1.250 RON | 96 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.016 RON |
|---|
| Active circulante | 42.129 RON | 58.078 RON | 54.809 RON | 2.354 RON | 8.175 RON | 24.411 RON | 4.939 RON | 631 RON | 525 RON | 525 RON | 525 RON | 525 RON | 7.601 RON | 626.523 RON | 3.610.044 RON | 545.114 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 38.779 RON | 51.111 RON | 56.541 RON | -2.420 RON | 588 RON | 19.876 RON | 1.355 RON | -2.953 RON | -6.133 RON | -7.549 RON | -7.549 RON | -7.609 RON | 3.929 RON | 4.373 RON | -51.618 RON | 562.756 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.707 RON | 7.237 RON | 671 RON | 6.023 RON | 7.683 RON | 4.536 RON | 3.584 RON | 3.584 RON | 6.658 RON | 8.074 RON | 8.074 RON | 8.134 RON | 3.672 RON | 622.150 RON | 3.661.662 RON | 2.374 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|