Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25096940
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANTOHI VALERICA
Prin: ANTOHI VALERICA
Prin: ANTOHI VALERICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
188.948 RON
Profit net
13.057 RON
Capitaluri proprii
27.672 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 105.777 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 74.097 RON | 75.697 RON | 78.681 RON | 76.373 RON | 56.296 RON | 36.932 RON | 39.964 RON | 33.878 RON | 27.366 RON | 35.920 RON | 39.210 RON | 87.301 RON | 90.593 RON | 104.834 RON | 94.248 RON | 86.983 RON | 188.948 RON |
| Profit net | 1.118 RON | -7.261 RON | -5.968 RON | -7.256 RON | -9.974 RON | -4.217 RON | -7.681 RON | -6.880 RON | -9.438 RON | -17.969 RON |
Comparație cu 307 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.188 RON |
| 85.930 RON |
| -15.444 RON |
| 22.280 RON |
| -23.641 RON |
| 14.629 RON |
| 13.057 RON |
| Total active | 28.717 RON | 28.030 RON | 25.356 RON | 22.294 RON | 18.637 RON | 27.919 RON | 25.998 RON | 22.497 RON | 23.832 RON | 17.908 RON | 33.240 RON | 35.315 RON | 46.443 RON | 33.651 RON | 38.060 RON | 69.960 RON | 44.984 RON |
|---|
| Active imobilizate | 13.961 RON | 8.726 RON | 3.490 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.756 RON | 19.304 RON | 21.866 RON | 22.294 RON | 18.637 RON | 27.919 RON | 25.998 RON | 22.497 RON | 23.832 RON | 17.908 RON | 33.240 RON | 35.315 RON | 46.443 RON | 33.651 RON | 38.060 RON | 69.960 RON | 44.984 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.318 RON | -5.943 RON | -11.911 RON | -19.167 RON | -29.141 RON | -33.358 RON | -41.040 RON | -47.920 RON | -57.358 RON | -75.327 RON | -69.139 RON | 16.790 RON | 1.346 RON | 23.626 RON | -15 RON | 14.614 RON | 27.672 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.399 RON | 33.973 RON | 37.267 RON | 41.461 RON | 47.778 RON | 61.277 RON | 67.038 RON | 70.417 RON | 81.190 RON | 93.235 RON | 102.379 RON | 18.525 RON | 45.097 RON | 10.025 RON | 38.075 RON | 55.346 RON | 17.312 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|