Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 feb. 2024 și 30 mar. 2026.
Servicii RSVTI centrale termice PJ Orsova si PJ Vanju Mare
RSVTI
RSVTI 2 CENTRALE TERMICE
RSVTI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25124411
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IORDACHE NICOLAE-VALI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
27.400 RON
Profit net
23.574 RON
Capitaluri proprii
23.574 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 45.044 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.548 RON | 54.915 RON | 72.640 RON | 68.940 RON | 77.591 RON | 71.770 RON | 67.580 RON | 61.505 RON | 51.880 RON | — | — | 27.400 RON |
| Profit net | 14.745 RON | 25.760 RON | 45.571 RON | 41.738 RON | 51.034 RON | 57.165 RON | 57.857 RON | 40.684 RON | 43.766 RON | 0 RON | 0 RON | 23.574 RON |
| Total active | 16.252 RON | 43.206 RON | 80.391 RON | 96.739 RON | 96.967 RON | 178.135 RON | 284.596 RON | 343.956 RON | 352.671 RON |
Comparație cu 58 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2024.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 352.671 RON |
| — |
| 27.423 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 16.252 RON | 43.206 RON | 80.391 RON | 96.739 RON | 96.967 RON | 178.135 RON | 284.596 RON | 343.956 RON | 352.671 RON | 352.671 RON | — | 27.423 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.945 RON | 40.705 RON | 78.776 RON | 93.474 RON | 93.252 RON | 161.209 RON | 265.206 RON | 305.891 RON | 349.658 RON | 349.658 RON | 0 RON | 23.574 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.307 RON | 2.501 RON | 1.615 RON | 3.265 RON | 3.715 RON | 16.926 RON | 19.390 RON | 38.065 RON | 3.013 RON | 3.013 RON | 0 RON | 3.849 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | — | — | — |
|---|