Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25267420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
36.951.366 RON
Profit net
1.133.553 RON
Capitaluri proprii
5.444.173 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 57.123.871 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.799.097 RON | 14.622.988 RON | 33.146.675 RON | 25.149.290 RON | 37.424.156 RON | 28.539.381 RON | 46.255.580 RON | 62.341.766 RON | 45.459.050 RON | 54.438.605 RON | 52.259.740 RON | 38.501.372 RON | 54.207.477 RON | 54.358.692 RON | 49.231.942 RON | 39.300.976 RON | 36.951.366 RON |
| Profit net | -1.105.175 RON | -147.409 RON | -1.041.846 RON | -2.763.733 RON | -3.080.350 RON | -4.011.303 RON | -1.937.315 RON | -570.436 RON |
Comparație cu 1174 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 533.580 RON |
| 486.229 RON |
| 453.943 RON |
| -284.840 RON |
| 904.712 RON |
| 918.407 RON |
| 1.482.326 RON |
| 1.135.624 RON |
| 1.133.553 RON |
| Total active | 1.958.717 RON | 4.500.639 RON | 6.209.428 RON | 8.663.712 RON | 17.717.525 RON | 17.880.766 RON | 19.381.762 RON | 30.867.797 RON | 21.043.937 RON | 28.292.859 RON | 26.854.214 RON | 25.746.836 RON | 32.419.899 RON | 37.883.456 RON | 24.351.549 RON | 21.419.713 RON | 25.860.833 RON |
|---|
| Active imobilizate | 85.918 RON | 80.097 RON | 130.035 RON | 97.509 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.872.799 RON | 4.420.542 RON | 6.079.393 RON | 8.566.203 RON | 17.717.525 RON | 17.880.766 RON | 19.381.762 RON | 30.867.797 RON | 21.043.937 RON | 28.292.859 RON | 26.854.214 RON | 25.746.836 RON | 32.419.899 RON | 37.883.456 RON | 24.351.549 RON | 21.419.713 RON | 25.860.833 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.083.725 RON | -1.231.134 RON | -2.272.979 RON | -5.036.712 RON | -8.117.062 RON | -12.128.365 RON | -14.065.681 RON | -14.636.116 RON | -14.102.537 RON | -13.616.308 RON | -13.162.365 RON | -13.447.205 RON | 768.507 RON | 1.686.914 RON | 3.169.239 RON | 4.304.863 RON | 5.444.173 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.042.442 RON | 5.319.507 RON | 8.057.288 RON | 13.659.876 RON | 25.583.696 RON | 29.950.290 RON | 32.542.673 RON | 45.454.071 RON | 35.134.715 RON | 41.853.759 RON | 39.993.711 RON | 39.198.797 RON | 31.656.234 RON | 36.201.149 RON | 21.186.941 RON | 17.119.482 RON | 20.421.295 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 6 | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|