Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 30 aug. 2017 și 8 apr. 2024.
PACHET DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
PACHET DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
PACHET DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
PACHET DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
SERVICII DEZINSECTIE DERATIZARE
Deratizare
PACHET DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
DEZINFECTIE, DERATIZARE si DEZINSECTIE
PACHET DEZINFECTIE DERATIZARE DEZINSECTIE
DEZINFECTIE, DEZINSECTIE, DERATIZARE
PACHET DEZINFECTIE, DEZINSECTIE, DERATIZARE
DEZINFECTIE, DEZINSECTIE DERATIZARE BLOCURI DE LOCUINTE SOCIALE
Dezinsectie,Dezinfectie,Deratizare
Dezinsectie,Dezinfectie,Deratizare
[02] Dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25302527
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
240.670 RON
Profit net
11.473 RON
Capitaluri proprii
27.038 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 256.358 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.405 RON | 49.905 RON | 39.716 RON | 23.169 RON | 38.242 RON | 30.817 RON | 30.809 RON | 24.405 RON | 32.650 RON | 81.751 RON | 108.775 RON | 167.805 RON | 217.810 RON | 265.244 RON | 219.760 RON | 252.670 RON | 240.670 RON |
| Profit net | 10.379 RON | 15.252 RON | 8.544 RON | 4.849 RON | 1.009 RON | 532 RON | 12.983 RON | 15.056 RON | 20.489 RON | 58.432 RON | 85.671 RON | 138.474 RON | 144.649 RON |
Comparație cu 78 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 216.289 RON |
| 144.972 RON |
| 165.099 RON |
| 11.473 RON |
| Total active | 10.579 RON | 26.490 RON | 34.997 RON | 39.709 RON | 40.821 RON | 41.482 RON | 55.167 RON | 71.052 RON | 91.860 RON | 151.636 RON | 240.792 RON | 384.975 RON | 523.058 RON | 741.304 RON | 783.163 RON | 217.069 RON | 36.989 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.760 RON | — | — | — | 7.663 RON | 5.805 RON | 3.948 RON | 2.090 RON | 233 RON | — | — | — | — | — | 4.582 RON | 7.582 RON | 7.852 RON |
|---|
| Active circulante | 8.819 RON | 26.490 RON | 34.997 RON | 39.709 RON | 33.158 RON | 35.677 RON | 51.219 RON | 68.962 RON | 91.627 RON | 151.636 RON | 240.792 RON | 384.975 RON | 523.058 RON | 741.304 RON | 778.581 RON | 209.487 RON | 29.137 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.579 RON | 26.316 RON | 34.860 RON | 39.709 RON | 40.718 RON | 41.250 RON | 54.233 RON | 69.289 RON | 89.778 RON | 148.210 RON | 233.881 RON | 372.355 RON | 517.003 RON | 733.292 RON | 753.264 RON | 180.664 RON | 27.038 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 174 RON | 137 RON | 0 RON | 103 RON | 232 RON | 934 RON | 1.763 RON | 2.082 RON | 3.426 RON | 6.911 RON | 12.620 RON | 6.055 RON | 8.012 RON | 29.899 RON | 36.405 RON | 9.951 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|