Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 aug. 2016 și 30 dec. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 35 atribuiri.
Lucrari de constructii (Rev.2)
IMPREJMUIRE GARD
CONFECTII METALICE PORTI, GARDURI FIER
CONFECTII METALICE PORTI, GARDURI FIER
Contract de lucrări privind proiectarea și execuția Punctului de Lansare PLUGARI din cadrul Grupului de Combatere COTNARI.
Contract de lucrări privind proiectarea și execuția Punctului de Lansare BOURENI din cadrul Grupului de Combatere COTNARI
Contract de lucrări privind proiectarea și execuția Punctului de Lansare LESPEZI din cadrul Grupului de Combatere COTNARI.
Contract de lucrari privind proiectarea și execuția Punctului de Lansare ROMÂNEȘTI din cadrul Grupului de Combatere COTNARI.
Contract de lucrari privind proiectarea si executia Punctului de lansare GOTTLOB din cadrul Grupului de Combatere TIMIS VEST
Contract de lucrari privind proiectarea si executia Punctului de lansare LOVRIN din cadrul Grupului de Combatere TIMIS VEST
Contract de lucrari privind proiectarea si executia Punctului de lansare IECEA MARE din cadrul Grupului de Combatere TIMIS VEST
CHEIE DINAMOMETRICA 10daN - 100daN CU CAP DE STRANGERE PATRAT AVAND DIAMETRUL DE 0.57cm(1/2inch)
Contract
SISTEM STOCARE REZERVA APA
SISTEM STOCARE REZERVA APA 1,00 MC + FURTUN DE INCENDIU 30 ML
SISTEM STOCARE REZERVA APA 1,00 MC + FURTUN DE INCENDIU 30 ML
SISTEM STOCARE REZERVA APA 1,00 MC + FURTUN DE INCENDIU 30 ML
Obiectul contractului îl constituie proiectarea si executia de Punctelor de lansare Belint, Buzias, Recas si Topolovatu Mare din cadrul Grupului de Combatere RECAS”Lucrarile care fac obiectul procedurii de atribuire sunt prezentate în Caietul de sarcini.Operatorii economici interesati pot vizualiza obiectivul cu 10 zile înainte de termenul limita de depunere a ofertelor între orele 11 - 14. Înscrierea se se va face la urmatoarea adresa de mail: antigrindina@madr.ro. În cazul în care vor constata neconcordante între documentatia oferita de autoritatea contractanta si situatia existenta, operatorul economic va solicita clarificari.Valoarea estimata fara TVA: 2.016.000,00 lei fara TVA, din care: proiectare si inginerie - 80.000 lei fara TVA; studii de teren - 32.000 lei fara TVA; taxe pentru obtinerea de avize, acorduri si autorizatii - 8.000 lei fara TVA; amenajarea terenului - 84.000 lei fara TVA; amenajari pentru protectia mediului - 20.000 lei fara TVA; constructii si instala?ii: - 1.724.000 lei fara TVA; montaj utilaje tehnologice = 48.000,00 lei; organizare de santier pentru lucrari de constructii: - 20.000 lei TVA.
Obiectul contractului îl constituie proiectarea si executia de Punctelor de lansare CERAT, RADOVAN si PADEA din cadrul Grupului de Combatere SEGARCEA, respectiv a Punctului de lansare PUNGHINA din cadrul Grupului de Combatere VÂNJU MARE. Lucrarile care fac obiectul procedurii de atribuire sunt prezentate în Caietul de sarcini.Operatorii economici interesati pot vizualiza obiectivul cu 10 zile înainte de termenul limita de depunere a ofertelor între orele 11 - 14. Înscrierea se se va face la urmatoarea adresa de mail: antigrindina@madr.ro. În cazul în care vor constata neconcordante între documentatia oferita de autoritatea contractanta si situatia existenta, operatorul economic va solicita clarificari.Valoarea estimata fara TVA: 2.016.000,00 lei fara TVA, din care: proiectare si inginerie - 84.000 lei fara TVA; studii de teren - 32.000 lei fara TVA; taxe pentru obtinerea de avize, acorduri si autorizatii - 8.000 lei fara TVA; amenajarea terenului - 80.000 lei fara TVA; amenajari pentru protectia mediului - 20.000 lei fara TVA; constructii si instala?ii: - 1.724.000 lei fara TVA; montaj utilaje tehnologice = 48.000,00 lei; organizare de santier pentru lucrari de constructii: - 20.000 lei TVA.
Obiectul contractului îl constituie proiectarea si executia de lucrari pentru Punctele de lansare DANCEU, IABLANITA, ROGOVA si VALEA ANILOR din cadrul Grupului de Combatere VÂNJU MARE”. Lucrarile care fac obiectul procedurii de atribuire sunt prezentate în Caietul de sarcini.Operatorii economici interesati pot vizualiza obiectivul cu 10 zile înainte de termenul limita de depunere a ofertelor între orele 11 - 14. Înscrierea se se va face la urmatoarea adresa de mail: antigrindina@madr.ro. În cazul în care vor constata neconcordante între documentatia oferita de autoritatea contractanta si situatia existenta, operatorul economic va solicita clarificari.Valoarea estimata fara TVA: 2.016.000,00 lei fara TVA, din care: proiectare si inginerie - 84.000 lei fara TVA; studii de teren - 32.000 lei fara TVA; taxe pentru obtinerea de avize, acorduri si autorizatii - 8.000 lei fara TVA; amenajarea terenului - 80.000 lei fara TVA; amenajari pentru protectia mediului - 20.000 lei fara TVA; constructii si instala?ii: - 1.724.000 lei fara TVA; montaj utilaje tehnologice = 48.000,00 lei; organizare de santier pentru lucrari de constructii: - 20.000 lei TVA.
Obiectul contractului îl constituie proiectarea si executia de lucrari pentru Punctele de lansare SUSANI, POBORU, ORLESTI si SÂMBURESTI din cadrul Grupului de Combatere DRAGASANI”. Lucrarile care fac obiectul procedurii de atribuire sunt prezentate în Caietul de sarcini.Operatorii economici interesati pot vizualiza obiectivul cu 10 zile înainte de termenul limita de depunere a ofertelor între orele 11 - 14. Înscrierea se se va face la urmatoarea adresa de mail: antigrindina@madr.ro. În cazul în care vor constata neconcordante între documentatia oferita de autoritatea contractanta si situatia existenta, operatorul economic va solicita clarificari.Valoarea estimata fara TVA: 1.358.404,00 lei fara TVA, din care: studii de teren - 21.676 lei fara TVA; taxe pentru obtinerea de avize, acorduri si autorizatii - 7.000 lei fara TVA; proiectare si inginerie - 50.464 lei fara TVA; amenajarea terenului - 39.484 lei fara TVA; amenajari pentru protectia mediului - 14.032 lei fara TVA; constructii si instala?ii: - 1.157.296 lei fara TVA; montaj utilaje si echipamente tehnologice - 39.420 lei fara TVA; organizare de santier pentru lucrari de constructii: - 29.032 lei fara TVA.
Obiectul contractului îl constituie Eexecu?ie lucrari de construc?ii si instala?ii pentru obiectivul de investi?ii: “Lucrari C + M pentru Punctele de Lansare CODAESTI si SOLESTI din cadrul Grupului de combatere Husi”. Lucrarile care fac obiectul procedurii de atribuire sunt prezentate în Caietul de sarcini.Operatorii economici interesa?i pot vizualiza obiectivul în baza unei programari prealabile, in urmatoarea zi lucratoare de la solicitare. Programarea se va face la urmatoarea adresa de mail: antigrindina@madr.ro. In cazul în care vor constata neconcordante intre documentatia oferita de autoritatea contractanta si situatia existenta, operatorul economic va solicita clarificari.Total valoarea estimata fara TVA este: 661.259,94 lei fara TVA, din care: construc?ii si instala?ii: - 641.459,94 lei fara TVA; organizare de santier pentru lucrari de construc?ii: - 19.800,00 lei fara TVA.
SISTEM STOCARE REZERVA APA 1,00 MC + FURTUN DE INCENDIU 30 ML
SISTEM STOCARE REZERVA APA 1,00 MC + FURTUN DE INCENDIU 30 ML
CHEIE DINAMOMETRICA 10daN - 100daN CU CAP DE STRANGERE PATRAT AVAND DIAMETRUL DE 0.57cm(1/2inch)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25342220
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
22.078.623 RON
Profit net
931.063 RON
Capitaluri proprii
3.209.887 RON
Număr mediu salariați
37
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 23.914.465 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.363 RON | 35.771 RON | 113.254 RON | 172.352 RON | 346.466 RON | 978.564 RON | 910.360 RON | 2.597.375 RON | 2.483.571 RON | 6.668.233 RON | 7.212.843 RON | 15.818.180 RON | 18.343.517 RON | 19.130.849 RON | 28.039.221 RON | 18.542.700 RON | 22.078.623 RON |
| Profit net | -8.521 RON | -8.383 RON | 1.069 RON | 2.775 RON | 15.990 RON | 24.873 RON | 9.738 RON | 27.723 RON | 9.029 RON | 72.586 RON | 162.254 RON |
Comparație cu 107 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 515.098 RON |
| 716.196 RON |
| 1.034.332 RON |
| 1.624.840 RON |
| 564.321 RON |
| 931.063 RON |
| Total active | 33.776 RON | 28.355 RON | 47.295 RON | 59.186 RON | 256.855 RON | 2.283.986 RON | 1.232.874 RON | 1.837.453 RON | 3.367.546 RON | 3.731.404 RON | 4.901.120 RON | 7.524.822 RON | 9.532.333 RON | 16.556.422 RON | 19.693.997 RON | 27.419.442 RON | 26.256.094 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.435 RON | 20.902 RON | 18.791 RON | 15.353 RON | 18.199 RON | 913.327 RON | 764.909 RON | 1.103.920 RON | 927.671 RON | 860.694 RON | 929.690 RON | 1.229.528 RON | 1.276.549 RON | 1.646.486 RON | 8.528.068 RON | 13.599.906 RON | 12.639.579 RON |
|---|
| Active circulante | 7.341 RON | 7.453 RON | 28.504 RON | 43.833 RON | 238.656 RON | 1.370.659 RON | 467.965 RON | 733.533 RON | 2.439.875 RON | 2.870.710 RON | 3.971.430 RON | 6.295.294 RON | 8.255.784 RON | 14.909.936 RON | 11.165.929 RON | 13.819.536 RON | 13.616.515 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.321 RON | -16.704 RON | -15.731 RON | -12.433 RON | 3.557 RON | 28.430 RON | 38.169 RON | 65.892 RON | 74.921 RON | 193.307 RON | 349.681 RON | 869.091 RON | 1.585.287 RON | 1.089.532 RON | 2.694.185 RON | 3.322.506 RON | 3.209.887 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.097 RON | 45.059 RON | 63.026 RON | 71.619 RON | 253.298 RON | 1.367.687 RON | 490.238 RON | 1.286.894 RON | 3.027.958 RON | 3.493.430 RON | 4.551.439 RON | 6.655.731 RON | 7.947.046 RON | 15.466.890 RON | 12.282.278 RON | 21.667.381 RON | 21.109.787 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 | 10 | 25 | 19 | 21 | 27 | 31 | 31 | 30 | 33 | — | 37 |
|---|