Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25446719
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
189.593 RON
Profit net
-659.274 RON
Capitaluri proprii
-653.875 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 309.413 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.904 RON | 52.034 RON | 183.339 RON | 103.339 RON | 61.636 RON | 45 RON | 17.315 RON | 2.500 RON | 43.540 RON | 295.543 RON | 277.207 RON | 293.218 RON | 278.751 RON | 283.673 RON | 287.243 RON | 283.710 RON | 189.593 RON |
| Profit net | 4.157 RON | -11.116 RON | 15.190 RON | 5.272 RON | -15.908 RON | -3.734 RON | -752 RON | 940 RON | 20.876 RON | -94.298 RON | 6.388 RON |
Comparație cu 67 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 167.322 RON |
| 125.196 RON |
| 4.259 RON |
| 76.913 RON |
| 15.159 RON |
| -659.274 RON |
| Total active | 9.569 RON | 3.794 RON | 108.538 RON | 109.938 RON | 59.815 RON | 19.655 RON | 7.649 RON | 9.046 RON | 24.528 RON | 138.261 RON | 8.333 RON | 128.889 RON | 171.981 RON | 118.269 RON | 89.584 RON | 149.758 RON | 8.647 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 3.020 RON | 1.678 RON | 335 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 30 RON | — |
|---|
| Active circulante | 9.569 RON | 774 RON | 106.860 RON | 109.603 RON | 59.815 RON | 19.655 RON | 7.649 RON | 9.046 RON | 24.528 RON | 138.261 RON | 8.333 RON | 128.889 RON | 171.981 RON | 118.269 RON | 89.584 RON | 149.728 RON | 8.647 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.357 RON | -10.916 RON | 4.274 RON | 9.546 RON | -6.362 RON | -10.096 RON | -10.848 RON | -9.908 RON | 10.968 RON | -83.330 RON | -76.943 RON | 90.380 RON | 155.576 RON | 99.834 RON | 77.153 RON | 15.399 RON | -653.875 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.212 RON | 14.710 RON | 104.264 RON | 100.392 RON | 66.177 RON | 29.751 RON | 18.497 RON | 18.954 RON | 13.560 RON | 221.591 RON | 85.276 RON | 38.509 RON | 16.405 RON | 18.435 RON | 12.431 RON | 134.359 RON | 662.522 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 1 | 1 | — | 0 | — | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 |
|---|