Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
MM

MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L.

Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
radiatăProfil nerevendicat
CUI
25575489
Nr. reg.
J23/1190/2009
Înființată
1 sept. 2020
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4646

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

642,3 mil. RON

2025

Profit net

13,2 mil. RON

2025

Angajați

265

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(4)
reprezentant al persoanei juridice(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 09/01/2020

    Înființarea companiei

  2. 2009-05-22

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. av. Popişteanu, Nr. 54A, Et. 7, Sector 1, CP 12092, Clădirea 2, din incinta Expo Business Park, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti, Romania
Telefon
0213017474
Cod poștal
012095
Data înregistrării
09/01/2020

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/25575489

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L. este 25575489.

MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J23/1190/2009, din data de 09/01/2020.

MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L. are sediul social la adresa Str. av. Popişteanu, Nr. 54A, Et. 7, Sector 1, CP 12092, Clădirea 2, din incinta Expo Business Park, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale.

Nu, MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L. este activă.

În 2025, MAGNAPHARM MARKETING&SALES ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 642.313.550 RON, cu 265 angajați.

Companii similare

ABBVIE TRADING S.R.L.
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
AMGEN ROMANIA SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
PHARMNET PLUS SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
PRISUM HEALTHCARE S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
DR. REDDY'S LABORATORIES ROMANIA SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
PERFECT CARE DISTRIBUTION SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
PHARMACHEM DISTRIBUTIE S.A.
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
ALTIUS S.A.
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ABBVIE TRADING S.R.L.Bucureşti Sectorul 2BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
AMGEN ROMANIA SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
PHARMNET PLUS SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
PRISUM HEALTHCARE S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
DR. REDDY'S LABORATORIES ROMANIA SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
PERFECT CARE DISTRIBUTION SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
PHARMACHEM DISTRIBUTIE S.A.Bucureşti Sectorul 2BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
ALTIUS S.A.Bucureşti Sectorul 1BucureştiComerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Contact

0213017474

Str. av. Popişteanu, Nr. 54A, Et. 7, Sector 1, CP 12092, Clădirea 2, din incinta Expo Business Park · Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
642.313.550 RON+13%
Profit net
13.224.683 RON−1%
Angajați
265
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
22 mai 2009

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 1
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Firmă radiată din Registrul Comerțului

Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.

Stare în registru: radiată

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (5 persoane verificate).

  • A.I.M. BUSINESS STRAIGHT S.R.L.Ilfov · radiată

    Prin: MATEI IRIS-VICTORIA

  • PADEL CLUB BUCURESTI SRLBucureşti

    Prin: VINCI MARCO ANGELO

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

642.313.550 RON

12,8%

Profit net

13.224.683 RON

-1,0%

Capitaluri proprii

145.117.733 RON

10,0%

Număr mediu salariați

265

8,2%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 580.455.941 RON

68din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,51

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,51

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
64,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
2,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,3 %
Cifră de afaceri / salariat
2.423.825 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 10548 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri642.313.550 RON
    P25 135.991 RONMediană 565.233 RONP75 2.775.310 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Profit net13.224.683 RON
    P25 -8.867 RONMediană 32.686 RONP75 232.971 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați265
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat2.423.825 RON
    P25 228.511 RONMediană 533.307 RONP75 1.216.270 RON

    Peste 89% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri—26.386.573 RON148.175.571 RON203.593.928 RON185.155.241 RON193.332.994 RON201.843.487 RON225.107.950 RON268.901.106 RON236.263.023 RON308.710.930 RON247.177.090 RON355.091.133 RON461.726.855 RON532.815.208 RON569.619.745 RON642.313.550 RON
Profit net-489.886 RON4.322.944 RON23.639.862 RON16.075.068 RON-5.264.697 RON-5.058.281 RON1.470.506 RON2.329.783 RON2.384.642 RON7.710.872 RON34.385.167 RON-16.611.388 RON14.090.564 RON14.854.883 RON17.949.220 RON13.362.414 RON13.224.683 RON
Total active702.692 RON27.950.632 RON78.824.968 RON122.676.955 RON108.675.638 RON99.233.512 RON86.913.666 RON103.567.301 RON156.932.841 RON154.288.846 RON239.802.880 RON183.129.527 RON268.994.988 RON277.622.977 RON324.321.952 RON346.896.490 RON405.448.964 RON
Active imobilizate—1.868 RON6.831.348 RON16.786.848 RON24.778.882 RON19.038.212 RON9.515.231 RON9.559.502 RON8.250.707 RON6.445.550 RON29.314.792 RON37.270.936 RON39.875.559 RON39.203.752 RON19.946.851 RON15.610.692 RON13.697.952 RON
Active circulante702.692 RON27.948.764 RON71.993.620 RON105.890.107 RON83.896.756 RON80.195.300 RON77.398.435 RON94.007.799 RON148.682.134 RON147.843.296 RON210.488.088 RON145.858.591 RON229.119.429 RON238.419.225 RON304.375.101 RON331.285.798 RON391.751.012 RON
Capitaluri proprii-488.886 RON3.834.058 RON27.473.920 RON43.548.988 RON38.135.643 RON33.077.362 RON34.578.645 RON39.171.971 RON47.408.525 RON54.668.861 RON88.932.052 RON72.168.230 RON85.698.014 RON100.581.447 RON118.530.671 RON131.893.050 RON145.117.733 RON
Datorii totale1.221.014 RON24.118.510 RON51.374.175 RON79.623.789 RON70.759.662 RON66.941.095 RON53.547.734 RON65.211.632 RON110.311.868 RON100.195.554 RON151.789.816 RON109.973.358 RON182.325.085 RON177.208.277 RON203.736.437 RON212.309.290 RON259.783.819 RON
Număr mediu salariați—149268263216199203227188211234240243255245265