Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25655863
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: insolvență
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
36.625 RON
Profit net
-204 RON
Capitaluri proprii
834.216 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2017 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 366.041 RON | 382.955 RON | 207.501 RON | 83.128 RON | 48.582 RON | 56.555 RON | 60.960 RON | 36.625 RON | — | — |
| Profit net | 173.768 RON | 301.611 RON | 162.374 RON | 56.947 RON | 34.038 RON | 42.536 RON | 45.964 RON | 22.621 RON | -5.639 RON | -204 RON |
| Total active | 344.911 RON | 497.470 RON | 643.798 RON | 698.617 RON | 729.827 RON | 772.845 RON | 819.054 RON | 843.845 RON | 838.182 RON | 837.628 RON |
| Active imobilizate | 465 RON | — |
Comparație cu 31 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2016.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 344.446 RON | 497.470 RON | 643.798 RON | 698.617 RON | 729.827 RON | 772.845 RON | 819.054 RON | 843.845 RON | 838.182 RON | 837.628 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 173.968 RON | 475.579 RON | 637.953 RON | 694.900 RON | 728.938 RON | 771.474 RON | 817.438 RON | 840.059 RON | 834.420 RON | 834.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 170.943 RON | 21.891 RON | 5.845 RON | 3.717 RON | 889 RON | 1.371 RON | 1.616 RON | 3.786 RON | 3.762 RON | 3.412 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|