Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/25668499
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Cifră de afaceri
2.902.058 RON
Profit net
-299.468 RON
Capitaluri proprii
-635.678 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.116.829 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 10547 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | — | 13.877 RON | 27.220 RON | 11.085 RON | 22.562 RON | 61.262 RON | 111.400 RON | 137.028 RON | 106.679 RON | 98.392 RON | 55.716 RON | 27.738 RON | 29.252 RON | 2.079.569 RON | 6.732.604 RON | 2.930.006 RON | 2.902.058 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -1.573 RON | -4.179 RON | 6 RON | -1.776 RON | 1.636 RON | -2 RON | 15.150 RON | 32.076 RON | 21.525 RON | 3.224 RON | -8.400 RON | -24.853 RON | -29.445 RON | 142.580 RON | 55.481 RON | -537.860 RON | -299.468 RON |
| Total active | 1.810 RON | 3.340 RON | 7.090 RON | 7.096 RON | 8.448 RON | 23.648 RON | 32.025 RON | 99.444 RON | 77.846 RON | 81.165 RON | 71.267 RON | 50.643 RON | 7.127 RON | 1.353.696 RON | 8.523.063 RON | 10.606.061 RON | 6.897.023 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 1.355 RON | 847 RON | 339 RON | — | — | — | — | 32.721 RON | — | — | 3.728.694 RON | 5.493.290 RON | 3.762.225 RON |
| Active circulante | 1.810 RON | 3.340 RON | 7.090 RON | 7.096 RON | 7.093 RON | 22.801 RON | 31.686 RON | 99.444 RON | 77.846 RON | 81.165 RON | 71.267 RON | 17.922 RON | 7.127 RON | 1.353.696 RON | 4.794.369 RON | 5.112.771 RON | 3.134.798 RON |
| Capitaluri proprii | -1.373 RON | -5.552 RON | -5.546 RON | -7.322 RON | -5.686 RON | -5.687 RON | 9.463 RON | 41.538 RON | 63.063 RON | 66.287 RON | 57.887 RON | 33.034 RON | 3.589 RON | 146.169 RON | 201.650 RON | -336.210 RON | -635.678 RON |
| Datorii totale | 3.183 RON | 8.892 RON | 12.636 RON | 14.418 RON | 14.134 RON | 29.335 RON | 22.562 RON | 57.906 RON | 14.783 RON | 14.878 RON | 13.380 RON | 17.609 RON | 3.538 RON | 1.207.724 RON | 7.759.914 RON | 9.919.795 RON | 6.881.866 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |