Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mar. 2017 și 20 dec. 2018.
studiu geotehnic canalizari si alimentari cu apa
Elaborare Studiu Geotehnic pentru construire catarg si montare steag in Orasul Tautii Magheraus
Studiu geotehnic
Studiu Geotehnic
Studiu Geotehnic
Studiu geotehnic
Achizitie servicii elaboare studiu geotehnic pentru statii de autobuz
servicii de inginerie tehnica
Realizare studiu geotehnic
Servicii de elaborare studiu geotehnic pentru Parc Hosteze in Orasul Tautii Magheraus
STUDIU GEOTEHNIC
STUDIU GEOTEHNIC CU DOCUMENTATIA SPECIFICA
STUDIU GEOTEHNIC CU DOCUMENTATIA SPECIFICA PENTRU OBIECTIVUL CRESA CU 60 DE LOCURI IN TAUTII MAGHERA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25706932
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
165.482 RON
Profit net
39.672 RON
Capitaluri proprii
127.862 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 163.802 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 47.370 RON | 72.822 RON | 144.905 RON | 76.096 RON | 63.796 RON | 67.844 RON | 125.467 RON | 97.269 RON | 100.206 RON | 83.119 RON | 122.110 RON | 163.531 RON | 148.650 RON | 162.700 RON | 135.568 RON | 131.321 RON | 165.482 RON |
| Profit net | 37.601 RON | 40.788 RON | 58.443 RON | -8.454 RON | -26.460 RON | -9.356 RON | 49.389 RON | 7.235 RON | 14.368 RON | 0 RON | 6.729 RON | 1.388 RON |
Comparație cu 790 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.413 RON |
| 11.070 RON |
| -29.982 RON |
| -4.002 RON |
| 39.672 RON |
| Total active | 38.820 RON | 84.781 RON | 145.571 RON | 138.664 RON | 119.632 RON | 115.354 RON | 181.495 RON | 121.424 RON | 130.570 RON | 131.243 RON | 198.172 RON | 176.521 RON | 188.838 RON | 171.681 RON | 131.660 RON | 138.747 RON | 159.643 RON |
|---|
| Active imobilizate | 321 RON | 142 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 96.228 RON | 76.916 RON | 57.604 RON | 12.875 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 38.499 RON | 84.639 RON | 145.571 RON | 138.664 RON | 119.632 RON | 115.354 RON | 181.495 RON | 121.424 RON | 130.570 RON | 131.243 RON | 101.944 RON | 99.605 RON | 131.234 RON | 158.806 RON | 131.660 RON | 138.747 RON | 159.643 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.801 RON | 78.589 RON | 137.032 RON | 128.578 RON | 102.116 RON | 92.760 RON | 142.149 RON | 105.892 RON | 120.360 RON | 120.361 RON | 118.492 RON | 113.150 RON | 120.175 RON | 131.246 RON | 105.765 RON | 112.832 RON | 127.862 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.019 RON | 6.192 RON | 8.539 RON | 10.086 RON | 17.516 RON | 22.594 RON | 39.346 RON | 15.532 RON | 10.210 RON | 10.882 RON | 79.680 RON | 63.371 RON | 68.663 RON | 40.435 RON | 25.895 RON | 25.915 RON | 31.781 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | — | — | — | 3 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|