Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25711661
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SÂRBU VASILE
Prin: SÂRBU VASILE
Prin: SÂRBU VASILE
Prin: SÂRBU VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
181.000 RON
Profit net
140.388 RON
Capitaluri proprii
143.090 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 193.577 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.300 RON | 23.050 RON | 18.750 RON | 17.400 RON | 20.900 RON | 13.700 RON | 12.700 RON | 27.400 RON | 45.270 RON | 70.000 RON | 113.500 RON | 122.974 RON | 147.000 RON | 167.800 RON | 199.800 RON | 150.800 RON | 181.000 RON |
| Profit net | -253 RON | 13.407 RON | 9.842 RON | 10.715 RON | 13.801 RON | 9.087 RON | 8.554 RON | 22.386 RON | 30.839 RON | 51.443 RON | 94.611 RON | 104.234 RON |
Comparație cu 124 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 120.802 RON |
| 149.587 RON |
| 151.499 RON |
| 116.536 RON |
| 140.388 RON |
| Total active | 165 RON | 13.596 RON | 10.824 RON | 11.394 RON | 14.257 RON | 9.738 RON | 9.010 RON | 23.212 RON | 31.552 RON | 52.522 RON | 96.275 RON | 107.139 RON | 121.899 RON | 151.779 RON | 158.641 RON | 186.826 RON | 152.499 RON |
|---|
| Active circulante | 165 RON | 13.596 RON | 10.824 RON | 11.394 RON | 14.257 RON | 9.738 RON | 9.010 RON | 23.212 RON | 31.552 RON | 52.522 RON | 96.275 RON | 107.139 RON | 121.899 RON | 151.779 RON | 158.641 RON | 186.826 RON | 152.499 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -53 RON | 13.354 RON | 10.253 RON | 11.126 RON | 14.212 RON | 9.498 RON | 8.965 RON | 22.798 RON | 31.251 RON | 51.865 RON | 95.033 RON | 104.656 RON | 121.224 RON | 150.009 RON | 152.475 RON | 117.512 RON | 143.090 RON |
|---|
| Datorii totale | 218 RON | 242 RON | 571 RON | 268 RON | 45 RON | 240 RON | 45 RON | 414 RON | 301 RON | 657 RON | 1.242 RON | 2.483 RON | 675 RON | 1.770 RON | 6.166 RON | 69.314 RON | 9.409 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|