Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/25789474
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
374.247 RON
Profit net
19.975 RON
Capitaluri proprii
37.221 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 347.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 32.648 RON | 50.864 RON | 33.356 RON | 41.644 RON | 33.357 RON | 42.974 RON | 65.089 RON | 50.318 RON | 135.352 RON | 228.182 RON | 248.121 RON | 276.443 RON | 283.202 RON | 286.126 RON | 374.247 RON |
| Profit net | -2.117 RON | -6.598 RON | 12.530 RON | 4.168 RON | 5.586 RON | -201 RON | 4.186 RON | 7.879 RON | 25.759 RON | -10.094 RON | 33.628 RON | 36.911 RON |
Comparație cu 197 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 36.392 RON |
| 28.051 RON |
| -17.392 RON |
| -50.157 RON |
| 19.975 RON |
| Total active | 436 RON | 148 RON | 13.980 RON | 13.887 RON | 16.041 RON | 13.937 RON | 24.041 RON | 17.255 RON | 28.176 RON | 38.506 RON | 53.177 RON | 92.646 RON | 108.933 RON | 111.518 RON | 94.868 RON | 51.206 RON | 56.313 RON |
|---|
| Active imobilizate | 436 RON | 148 RON | — | — | — | — | — | — | — | 20.112 RON | 15.951 RON | 54.622 RON | 37.847 RON | 21.073 RON | 50.645 RON | 31.574 RON | 19.710 RON |
|---|
| Active circulante | — | — | 13.980 RON | 13.887 RON | 16.041 RON | 13.937 RON | 24.041 RON | 17.255 RON | 28.176 RON | 18.394 RON | 37.226 RON | 38.024 RON | 71.086 RON | 90.445 RON | 44.223 RON | 19.632 RON | 36.603 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.917 RON | -8.515 RON | 4.015 RON | 7.307 RON | 12.893 RON | 12.692 RON | 16.878 RON | 8.079 RON | 25.959 RON | 15.865 RON | 49.493 RON | 86.404 RON | 101.743 RON | 99.794 RON | 82.402 RON | 32.246 RON | 37.221 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.353 RON | 8.663 RON | 9.965 RON | 6.580 RON | 3.148 RON | 1.245 RON | 7.163 RON | 9.176 RON | 2.217 RON | 22.641 RON | 3.684 RON | 6.433 RON | 7.190 RON | 11.724 RON | 12.466 RON | 18.960 RON | 19.092 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
|---|