Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/25810240
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VASILE STANCU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
276.385 RON
Profit net
-1.228 RON
Capitaluri proprii
-458.054 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 211.765 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 13749 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 2.238 RON | 5.545 RON | 436.595 RON | 0 RON | 0 RON | 38.775 RON | 247.379 RON | 241.612 RON | 193.123 RON | 153.424 RON | 173.584 RON | 131.153 RON | 128.022 RON | 141.621 RON | 128.196 RON | 276.385 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -1.390 RON | -6.936 RON | 7.655 RON | 0 RON | 0 RON | -993 RON | -5.756 RON | 3.834 RON | -42.128 RON | -70.938 RON | -87.914 RON | -79.036 RON | -58.221 RON | -41.793 RON | -60.720 RON | -1.228 RON |
| Total active | 14.469 RON | 16.904 RON | 82.715 RON | 82.715 RON | — | 91.578 RON | 122.877 RON | 88.817 RON | 47.890 RON | 32.305 RON | -6 RON | 2.936 RON | -18.438 RON | 16.848 RON | 26.659 RON | 58.059 RON |
| Active imobilizate | 204 RON | 164 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 14.265 RON | 16.740 RON | 82.715 RON | 82.715 RON | — | 91.578 RON | 122.877 RON | 88.817 RON | 47.890 RON | 32.305 RON | -6 RON | 2.936 RON | -18.438 RON | 16.848 RON | 26.659 RON | 58.059 RON |
| Capitaluri proprii | -1.190 RON | -8.126 RON | -471 RON | -471 RON | — | -1.464 RON | -7.220 RON | -3.387 RON | -45.515 RON | -116.453 RON | -204.367 RON | -283.403 RON | -341.624 RON | -383.417 RON | -444.137 RON | -458.054 RON |
| Datorii totale | 15.659 RON | 25.030 RON | 83.186 RON | 83.186 RON | 0 RON | 93.042 RON | 130.097 RON | 92.204 RON | 93.405 RON | 148.758 RON | 204.361 RON | 286.339 RON | 323.186 RON | 400.265 RON | 470.796 RON | 516.113 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 3 | 1 |