Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26040963
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
120.928 RON
Profit net
-5.571 RON
Capitaluri proprii
6.240 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 91.205 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 85.551 RON | 121.770 RON | 41.961 RON | 20.456 RON | 39.171 RON | 67.181 RON | 73.123 RON | 103.621 RON | 120.928 RON |
| Profit net | 10.208 RON | 20.715 RON | 7.799 RON | -21.540 RON | 8.033 RON | -20.078 RON | -7.268 RON | 2.351 RON | -5.571 RON |
| Total active | 24.537 RON | 48.171 RON | 54.327 RON | 41.561 RON | 51.974 RON | 16.427 RON | 28.049 RON | 49.953 RON | 54.300 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 42 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2018.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 268 RON |
| 268 RON |
| Active circulante | 24.537 RON | 48.171 RON | 54.327 RON | 41.561 RON | 51.974 RON | 16.427 RON | 28.049 RON | 49.685 RON | 54.032 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.937 RON | 20.915 RON | 28.714 RON | -625 RON | 7.408 RON | -4.933 RON | 2.944 RON | 19.095 RON | 6.240 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.600 RON | 27.256 RON | 25.613 RON | 42.186 RON | 44.566 RON | 21.360 RON | 25.105 RON | 30.858 RON | 48.060 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 3 | 2 | 2 |
|---|