Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26060480
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
171.208 RON
Profit net
179.010 RON
Capitaluri proprii
4.606 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 243.158 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 38.480 RON | 1.600 RON | — | — | 4.700 RON | 142.648 RON | 228.462 RON | 184.737 RON | 215.188 RON | 171.208 RON |
| Profit net | -10.869 RON | 24.558 RON | -734 RON | -200 RON | -200 RON | 4.409 RON | 62.024 RON | -11.749 RON | -173.334 RON | 10.175 RON | 179.010 RON |
| Total active | 480 RON | 30.490 RON | 19.500 RON | 19.350 RON | 19.150 RON | 23.700 RON | 86.544 RON | 26.351 RON | 68.756 RON | 23.944 RON | 55.430 RON |
Comparație cu 188 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 480 RON | 30.490 RON | 19.500 RON | 19.350 RON | 19.150 RON | 23.700 RON | 86.544 RON | 26.351 RON | 68.756 RON | 23.944 RON | 55.430 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.377 RON | 12.180 RON | 11.446 RON | 11.246 RON | 11.046 RON | 15.455 RON | 77.479 RON | -11.245 RON | -184.579 RON | -174.404 RON | 4.606 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.857 RON | 18.310 RON | 8.054 RON | 8.104 RON | 8.104 RON | 8.245 RON | 9.065 RON | 37.596 RON | 253.335 RON | 198.348 RON | 50.824 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 1 | 0 | — | — | 2 | 4 | 6 | 5 | 1 |
|---|