Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/26075279
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MANEA DANIELA IONELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
84.663 RON
Profit net
21.438 RON
Capitaluri proprii
11.214 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 69.304 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 13732 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 67.983 RON | 55.783 RON | 31.219 RON | 41.340 RON | 35.754 RON | 22.625 RON | 25.305 RON | 87.342 RON | 72.505 RON | 55.952 RON | 83.817 RON | 46.395 RON | 58.735 RON | 45.976 RON | 64.770 RON | 84.663 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 8.403 RON | 4.576 RON | 1.159 RON | 3.595 RON | -9.716 RON | -7.055 RON | 247 RON | 58.114 RON | 3.690 RON | 5.110 RON | 18.859 RON | 26.151 RON | 40.270 RON | 40.701 RON | -15.134 RON | 21.438 RON |
| Total active | 11.727 RON | 14.131 RON | 15.576 RON | 7.563 RON | 6.261 RON | 9.243 RON | 5.510 RON | 48.878 RON | 52.939 RON | 55.323 RON | 54.390 RON | 34.028 RON | 49.462 RON | 52.380 RON | 32.333 RON | 32.855 RON |
| Active imobilizate | 898 RON | 898 RON | 3.118 RON | 2.113 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 10.829 RON | 13.233 RON | 12.458 RON | 5.450 RON | 6.261 RON | 9.243 RON | 5.510 RON | 48.878 RON | 52.939 RON | 55.323 RON | 54.390 RON | 34.028 RON | 49.462 RON | 52.380 RON | 32.333 RON | 32.855 RON |
| Capitaluri proprii | 8.603 RON | 13.179 RON | 1.399 RON | 4.909 RON | -4.807 RON | -11.862 RON | -11.615 RON | 46.499 RON | 50.189 RON | 35.299 RON | 23.768 RON | 31.060 RON | 45.179 RON | 45.610 RON | -10.225 RON | 11.214 RON |
| Datorii totale | 3.124 RON | 952 RON | 14.177 RON | 2.654 RON | 11.068 RON | 21.105 RON | 17.125 RON | 2.379 RON | 2.750 RON | 20.024 RON | 30.622 RON | 2.968 RON | 4.283 RON | 6.770 RON | 42.558 RON | 21.641 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |