Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26084617
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.702.367 RON
Profit net
-2.392 RON
Capitaluri proprii
424.891 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 2.368.846 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 364.950 RON | 2.460.971 RON | 2.453.838 RON | 851.013 RON | 1.662.990 RON | 765.460 RON | 801.646 RON | 2.135.317 RON | 2.131.667 RON | 2.702.367 RON |
| Profit net | -569 RON | 0 RON | -18.724 RON | 19.403 RON | 9.165 RON | 6.446 RON | 1.673 RON | -85.750 RON | -12.632 RON | 509.063 RON | 74.863 RON | -2.392 RON |
| Total active | 828 RON | 828 RON | 705.344 RON | 974.825 RON | 1.699.967 RON | 2.234.563 RON | 207.600 RON |
Comparație cu 12 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 11), pentru anul 2021.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.193.115 RON |
| 954.993 RON |
| 2.202.132 RON |
| 4.624.330 RON |
| 6.201.549 RON |
| Active imobilizate | 628 RON | 628 RON | 628 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 200 RON | 704.716 RON | 974.825 RON | 1.699.967 RON | 2.234.563 RON | 207.600 RON | 1.193.115 RON | 954.993 RON | 2.202.132 RON | 4.624.330 RON | 6.201.549 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -369 RON | -369 RON | -19.093 RON | 310 RON | 9.675 RON | 16.221 RON | 17.894 RON | -67.856 RON | -80.488 RON | 428.575 RON | 427.283 RON | 424.891 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.197 RON | 1.197 RON | 724.437 RON | 974.372 RON | 1.687.134 RON | 2.214.684 RON | 187.048 RON | 1.260.971 RON | 1.035.481 RON | 1.773.557 RON | 4.197.047 RON | 5.776.658 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 10 | 10 | — | 10 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|